Szukaj

Małgorzata Rozenek opowiedziała nam o ostatniej wielkiej kłótni z Radkiem! Od tamtej pory nastąpił przełom! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o kłótniach z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek o kłótniach z Radosławem Majdanem

Czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się?

Małgorzata Rozenek opowiedziała nam o kłótniach z Radosławem Majdanem. Po raz ostatni ścięli się w czasie programu Azja Express. Od tamtego momentu w ich małżeństwie nie ma mowy o jakichkolwiek konfliktach, a to oznacza tylko jedno – Majdanowie szykują nowy wielki projekt! Szczegóły poniżej.

Nie ma bardziej rozchwytywanej gwiazdy w TVN-ie niż Małgorzata Rozenek. Obecność prezenterki w jakimkolwiek projekcie jest gwarantem sukcesu. Dlatego też Małgosia ma na swoim koncie mnóstwo kampanii reklamowych, a sama ze swojego nazwiska uczyniła markę prawie na miarę Kim Kardashian. Rozenek wydaje książki, podpowiada, jak żyć, uczy bycia damą, projektuje kolekcje gadżetów dla dzieci, ma własne perfumy Vabun for Lady, a do tego wszystkiego prowadzi własny biznes, ostatnio np. wypuściła kolekcję zastawy porcelanowej, która wyróżnia się srebrną obwódką przy brzegach.

W pracy Małgorzata może liczyć na wsparcie swojego ukochanego Radosława Majdana, który jak nikt inny zna show-biznes od podszewki. Para dorobiła się statusu polskiego power couple. Chociaż w grę wchodzą ogromne pieniądze i potężna dawka adrenaliny, Małgorzata i Radosław nie mają czasu na kłótnie! Dlaczego? Odpowiedź poniżej:

Z mężem pracuje mi się najlepiej. Muszę powiedzieć, że bardzo mnie uspokaja jego obecność na planie i uwielbiam pracować z nim obok. Już się nie kłócimy, ale to dlatego, że my się kłóciliśmy na początku o wszystko. Teraz szkoda nam na to czasu. Bardzo dobrze też umiemy rozbrajać miny, które się pojawiają. To jest tak, że my siebie znamy na tyle, że ja wiem, że pewnych rzeczy Radosław nie lubi, on wie, że ja nie lubię, więc te kłótnie zdarzają nam się bardzo rzadko, ostatnia miała miejsce przed „Azją Express” – wyznała śliczna Małgosia w rozmowie z naszą reporterką.

Chociaż obecnie Rozenek i Majdan nie mają wspólnego programu w telewizji, wszystko wskazuje na to, że Majdanowie wkrótce wypuszczą wielką bombę, która wywoła trzęsienie w całym show-biznesem – przed nimi wielki projekt:

Pracujemy nad paroma nowymi rzeczami i to absolutnie nie jest tak, że to, że się w tym momencie nic nie dzieje, to po prostu się nic nie dzieje. Jesteśmy w rozmowach dotyczących bardzo dużego projektu, przygotowaniach bardzo dużego projektu więc tej pracy jest bardzo dużo i przynajmniej jeden z nich będę dzielić z Radosławem – skwitowała polska Martha Stewart.

Cała rozmowa z Małgorzatą poniżej.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w niesamowicie pięknej stylizacji na planie “Projektu Lady”! Jej garnitur to marzenie każdej stylowej kobiety!

Zobacz: Jacek Rozenek jednym zdaniem podsumował Małgorzatę. Nie miał za wiele do powiedzenia na temat byłej żony [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek jeszcze bardziej skróciła włosy! Za chwilę będzie wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska!


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zwiedzają Paryż płynąc Sekwaną

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zwiedzają Paryż płynąc Sekwaną

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem w czarnych bluzach

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem w czarnych bluzach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – Sopot Top of the Top 2018 Festival

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – Sopot Top of the Top 2018 Festival

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×