Małgorzata Rozenek ma prawie wszystko, jednak brakuje jej jednego. „Z tym nic nie mogę zrobić”. To musi boleć [WIDEO]

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek opowiedziała nam o biznesach i działalności w show-biznesie. Jest jedna rzecz, której bardzo żałuje. Co powiedziała reporterce Jastrząb Post?

Małgorzata Rozenek to kobieta sukcesu. Zajmuje się działalnością w social mediach, prowadzi własne marki. Ma też udane życie osobiste. Jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana i matką trójki synów. W tym tygodniu przeprowadziła się do nowego, pełnego luksusu domu. Czy jest coś, czego może jej jeszcze brakować?

Bizneswoman otworzyła się na ten temat w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek o tym, czego jej brakuje

Gosia wyznała nam, że jest bardzo dumna z tego, jaki sukces odnoszą jej marki.

To dla mnie bardzo ważne, bo ja naprawdę bardzo dużo energii, emocji, swojego czasu wkładam w swoje plany i w realizację moich planów. Drama jest jedną z takich rzeczy, z której jestem niezwykle dumna. Cieszę się, że mogę się realizować na tak wielu różnych polach. Mamy teraz bardzo dobry feedback dotyczący realizacji cateringu. Mamy nowe plany, rozwijamy je, więc będzie bardzo dużo uderzenie. Cieszę się. mam w swojej głowie plany i lubię je realizować.

Odpowiedziała też, czy żałuję, że od początku nie angażowała się w biznes, tylko w show-biznes. Padła jasna odpowiedź. Przy okazji zdradziła, że żałuje tylko jednego.

Nie. Ale żałuję, że moja doba ma tylko 24 godziny. To jest coś, z czym każdego dnia się borykam, że mam energię, pomysły, znajduję osoby, żeby pomogły mi w realizowaniu tych planów. Jedyne czego nie mam i nie mogę sobie tego zrealizować, to dodatkowy czas. Tego mi naprawdę brakuję. Ale z tym nic nie mogę zrobić, dlatego wstaję coraz wcześniej.

Co Wy na to?

Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Wczoraj Gosia oprowadziła fanów po nowym domu. Willa jest już w pełni umeblowana, a dominują w niej jasne barwy. Rewelacyjnie wygląda zwłaszcza kuchnio-jadalnia. Roi się w niej od mebli utrzymanych w neoklasycznym stylu. Zwróciliśmy też uwagę na zwisające z sufitu kryształowe lampy. Zdjęcia wykonane wewnątrz budynku zobaczycie w galerii pod tekstem.

Podoba się wam?


Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Małgorzata Rozenek pokazała nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×