Tak Małgorzata Rozenek podsumowała obóz Anny Lewandowskiej. Po ostrym wycisku postawiła na szczerą recenzję

Małgorzarta Rozenek o obozie Anny Lewandowskiej

Małgorzarta Rozenek o obozie Anny Lewandowskiej

Jak Małgorzata Rozenek ocenia obóz treningowy Anny Lewandowskiej? Gwiazda dostała niezły wycisk, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Czy pojedzie za rok?

Anna Lewandowska jest synonimem fitnessu. W ciągu kilku lat osiągnęła niebywały sukces i stała się guru w kwestii żywienia oraz walki o idealną sylwetkę. Gwiazda regularnie organizuje obozy treningowe, na które bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki – ostatnio rozeszły się w ciągu 2 minut, a wśród szczęśliwców, którym udało się je upolować, była Małgorzata Rozenek.

Prezenterka TVN relacjonowała w social mediach każdy dzień. Pokazywała, co dzieje się za kulisami, jak wygląda walka o sylwetkę marzeń i w jakich warunkach przyszło jej mieszkać na czas wyjazdu. Wszystko to robiło na internautach ogromne wrażenie, chociaż oczywiście nie było łatwo.

Małgorzata Rozenek o obozie Anny Lewandowskiej

Lewandowska nie oszczędziła nikogo. Rozenek dostała mocny wycisk, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Ciężko było. Ale bardzo profesjonalnie i bardzo inspirująco. To jest takie miejsce, w którym każda rzecz ma swoje znaczenie. I to jest takie miejsce, które wydobywa z ciebie takie ukryte pokłady siły i za tę inspirację, i za to poczucie mocy wewnętrznej jestem bardzo wdzięczna.

Czy zintegrowała się z innymi uczestniczkami? Jak wspomina walkę o smukłą sylwetkę?

Nie jesteś w stanie się nie zintegrować, jeżeli pocisz się i walczysz o życie na tej samej macie z resztą uczestniczek. To jest bardzo specyficzny obóz, w którym każda minuta jest rozpisana jeżeli nie masz treningu. Każdy trening jest inny, prowadzony z różnymi trenerami, są goście. To jest miejsce naszpikowane różnymi sposobami na uprawianie aktywności fizycznej. Oprócz tego są wykłady o żywieniu, wykłady motywujące. Jest bardzo wiele rzeczy, więc nie ma możliwości się nudzić. Ale to wszystko robisz w grupie z dziewczynami, i to jest cudowne. Masz poczucie, że nie marnujesz czasu, ale też spędzasz go bardzo miło.

Rozenek już nie ma wątpliwości, czy weźmie udział w kolejnym obozie:

Planuję się zapisać na kolejny obóz na pewno.

Jesteście fanami sportu?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na obozie Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek na obozie Anny Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×