Małgorzata Rozenek o wózkach Henia. Jeden szczególnie poleca: „Specjalnie wymieniam tę nazwę”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przed narodzinami Henia skompletowała dla niego imponującą wyprawkę. Gwiazda zaopatrzyła się w kilka wózków. Które są ulubionymi jej synka?

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku doczekała się swojego upragnionego trzeciego dziecka. Gwiazda razem z mężem Radosławem Majdanem długo starali się o kolejną pociechę i nie ukrywali, że z pomocą przyszłą im medycyna. Chłopiec, podobnie jak jego starsi bracia, przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. W czerwcu zeszłego roku spełniło się ich największe marzenie i wzięli w ramiona swojego synka.

Mały Henio odkąd tylko pojawił się na świecie, stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Cały czas zachwycają się nim nie tylko jego rodzice, ale także bracia i dziadkowie. Maluszek stał się również małą gwiazdą Instagrama, a każde jego kolejne zdjęcie wzbudza zachwyt wśród fanów.

Małgorzata Rozenek o wózkach Henia

Przyszła mama od momentu, gdy ogłosiła światu szczęśliwą nowinę, nie posiadała się z radości. Do sieci cały czas trafiały kolejne ujęcia, na których pokazywała swoje krągłości. Gwiazda od samego początku kompletowała również wyprawkę dla synka, który miał się niebawem pojawić na świecie.

W social mediach udostępniała zdjęcia pokoiku, który przygotowała dla Henia, ale także piękne wózki, które na niego czekały. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, ile jej synek ma wózków i z których najchętniej korzysta.

Ma ich z pięć. To dużo. To prawda, że jest rozpieszczany prezentami. Na stałe używamy 3 wózków, bo to chodzi raczej o podłoże. Ale on dostaje raz na jakiś czas i jest nam bardzo miło.

Które wózki najczęściej wybiera Małgorzata?

Mam dwa ulubione. Jeden to jest Emmaljunga. Dokładnie w takim samym wózku jeździlili moi chłopcy. Ale to jest wózek bardzo duży, bardzo komfortowy, ale przez to trudniejszy do zabierania w różne miejsca. Natomiast na co dzień, jako wózek miejski, taki którego najczęściej używamy, to jest wózek Cybexa. Świetnie się sprawdza. Specjalnie wymieniam te nazwy, bo pamiętam jak samo jako mama szukałam informacji na ten temat i to są takie wózki, które mogę bardzo polecić.

Małgorzata Rozenek wybrała dla Henia wózek Cybex: czym się wyróżnia?

Marka wózków Cybex jest doskonale znana w show-biznesie. To właśnie po nie najczęściej sięgają sławne mamy. Takim wózkiem jeżdżą między innymi córki Ani i Roberta Lewandowskich, oraz synek Mariny Szczęsnej. Również Małgosia Rozenek wybrała model Cybex Priam Rebelious i to właśnie w nim najchętniej wozi synka Henia. Za taki model trzeba zapłacić nawet ponad 10 tys. złotych w zależności od wybranych dodatków.

Wyróżnia on się lekką konstrukcją, dużymi kołami, regulowanym oparciem i podnóżkiem w spacerówce, obszerną budką, która chroni małego pasażera przed warunkami atmosferycznymi, nowoczesnym designem, a także dodatkami, które nadają mu stylu. Niektóre z tych modeli wyposażone są także w napęd elektryczny, który pomaga pokonywać wzniesienia, czy nierówności terenu. Wózek posiada także doskonałą amortyzację, co jest wielkim komfortem dla dziecka.

Cała rozmowa poniżej.


Pokaz kolekcji Cybex - Katowice Fashion Week

Pokaz kolekcji Cybex - Katowice Fashion Week

cybex Prime wózek Jordan Oli

cybex Prime wózek Jordan Oli

Projektant Jeremy Scott

Projektant Jeremy Scott

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×