TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek szczerze o wejściu w politykę. A więc to po to były spotkania z Donaldem Tuskiem! „Jestem kobietą, która bardzo lubi działać”

Zdjęcie (1) TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek szczerze o wejściu w politykę. A więc to po to były spotkania z Donaldem Tuskiem! „Jestem kobietą, która bardzo lubi działać”

[1/5] Donald Tusk i Małgorzata Rozenek

Zdjęcie (2) TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek szczerze o wejściu w politykę. A więc to po to były spotkania z Donaldem Tuskiem! „Jestem kobietą, która bardzo lubi działać”

[2/5] Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Zdjęcie (3) TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek szczerze o wejściu w politykę. A więc to po to były spotkania z Donaldem Tuskiem! „Jestem kobietą, która bardzo lubi działać”

[3/5] Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Zdjęcie (4) TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek szczerze o wejściu w politykę. A więc to po to były spotkania z Donaldem Tuskiem! „Jestem kobietą, która bardzo lubi działać”

[4/5] Małgorzata Rozenek - gwiazdy przed studiem DDTVN

Zdjęcie (5) TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek szczerze o wejściu w politykę. A więc to po to były spotkania z Donaldem Tuskiem! „Jestem kobietą, która bardzo lubi działać”

[5/5] Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Komentarze

×