Szukaj

Małgorzata Rozenek wspomina wakacje z dziećmi. Opowiedziała o swojej relacji z nianią [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o wakacjach z nianią

Małgorzata Rozenek o wakacjach z nianią

Małgorzata Rozenek ma za sobą miesięczne wakacje w Meksyku. Gwiazda TVN zdradziła, jak odpoczywało się jej z dziećmi i nianią.

Małgorzata Rozenek niedawno wróciła z Meksyku, w którym spędziła prawie miesiąc. Gwiazda wybrała się na zasłużony urlop tuż po tym, jak padł ostatni klaps na planie jej programu Rozenek cudnie chudnie dla TVN Style. Prezenterka namiętnie zdawała relację z egzotycznego raju, w którym wypoczywała z całą rodziną.

Rozenek do Tulum poleciała razem z mężem, dziećmi i nianią. Opiekunka nie tylko miała za zadanie zajmować się pociechami 42-latki, gdy ta z ukochanym wypoczywała na plaży, ucinając sobie pogawędki z Natalią Siwiec i jej mężem. Pani Basia towarzyszyła gwieździe podczas wspólnych wypraw, kolacji i w wielu innych rodzinnych chwilach.

Małgorzata Rozenek o wakacjach z dziećmi i nianią

Gwiazda TVN zdradziła reporterce Jastrząb Post, że nianię traktuje jak członka swojej rodziny. W końcu na przestrzeni lat wypracowały sobie przyjacielską, opartą na zaufaniu relację:

W naszym przypadku nasza niania jest członkiem naszej rodziny i to jest trochę tak, że cieszymy się z jej towarzystwa nie tylko dlatego, że pomaga nam przy chłopcach, ale też dlatego, że na co dzień się z nią widujemy. To nie jest leżenie bezczynne. Szczególnie, jak masz niemowlaka.

Rozenek z wakacji może nie wróciła super wypoczęta, ale i tak cieszy się, że mogła spędzić kilkanaście dni poza zimową Polską, w bardziej przytulnych warunkach:

Ale my bardzo jesteśmy wdzięczni, że udało nam się wyrwać na ten czas.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wrócili z Meksyku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wrócili z Meksyku2021.02.10 Warszawa Malgorzata Rozenek i Radoslaw Majdan z dziecmi FOT SAN/AF EOS

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×