Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

Zdjęcie (1) Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

[1/6] Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Zdjęcie (2) Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

[2/6] Jacek Rozenek

Zdjęcie (3) Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

[3/6] Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Saint-Tropez

Zdjęcie (4) Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

[4/6] Barwy szczęścia, Artur Chowański (Jacek Rozenek)

Zdjęcie (5) Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

[5/6] Małgorzata Rozenek

Zdjęcie (6) Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

[6/6] Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Małgosiu szacunek za postawe wobec byłego męża to rzadkość

 • Gość Agnieszka pisze:

  Ona żadnego kredytu za byłego męża nie spłacała tylko pozwoliła p.Jackowi tyle płacić alimentów na dzieci na ile go stać.,sama o tym mówiła. P. Jacek sam wyznał że musiał się zaporzyczać aby mieć pieniążki na rehabilitację i teraz stopniowo te pieniążki oddaje.Nie wierzcie aby Gocha mu w czymś mam na myśli finansowo pomogła to nie ten rodzaj kobiety.,sknera jakich mało,wszystko pod siebie .A powinna być mu wdzięczna ponieważ dzięki byłemu mężowi zaistniałą w showbiznesie przecież to p. Jacek opłacił jej te wszystkie operacje plastyczne bez których mogła by sobie tylko pomarzyć aby zaistnieć no niestety przedtem urodą nie grzeszyła.

 • BooGość pisze:

  Tak mowicie ze mieszkanie bedzie dla syna ale kiedy. Solacila bo ok dobrze kiedys syn dostanie ale zanim to sie stanie to stas juz dawno bedzie mieszkal w innym bi ojciec jest jeszcze mlodym czlowiekie

 • Gość pisze:

  Pomogła, ok, ale po co to zaraz obwieszczac całemu światu. Niestety znowu potwierdza się, że Rozenkowa ma wszystko na sprzedaż.

 • Gość pisze:

  Te zeby ja zmienily nawet uklad ust, wszystkim robia takie same czy to jest w ogole ladne?

 • Gość Nela pisze:

  Też jestem za utrzymywaniem dobrych kontaktów z byłym.Jednak każdy gest Rozenkowej nie przekona mnie do niej.Ona wszystko perfidnie planuje i sprawdza czy jej się opłaci i zwróci.Mieszkanie Jacka spłaciła bo w przyszłości ma być dla Stasia.

  • Gość pisze:

   No i dobrze. Pomogła byłemu chociaż nie musiała ale z myślą o zabezpieczeniu dziecka. Nie wyobrażam sobie ponieść takiego kosztu żeby później mieszkanie trafiło do jakiejś roxi czy innej

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy cos w tej ksiazce jest o Roksi Gasce ?;)))

×