Małgorzata Rozenek otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Nastoletni syn znowu ich do siebie zbliżył. O co poprosił mamę?

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek opowiedziała nam o relacjach z byłym mężem, Jackiem Rozenkiem. Jaki mają kontakt? Wiele osób może się zdziwić!

Małgorzata Rozenek zaczynała karierę od prowadzenia programu Perfekcyjna Pani Domu. Gwiazda TVN szybko zdobyła rozgłos. Dziś, choć już nie pracuje w telewizji, dalej jest o niej głośno, a setki tysięcy fanów śledzą jej życie prywatne, które wiedzie u boku męża Radosława Majdana i trójki ukochanych synów. Radek nie jest pierwszym partnerem życiowym Gosi. Influencerka jest po dwóch rozwodach, a jej poprzednim mężem był popularny aktor, Jacek Rozenek, ojciec jej dwóch najstarszych synów.

W tym tygodniu gwiazda włączyła się w akcję promocyjną książki byłego męża, w której napisał on o tym, jak żyje mu się po przejściu udaru. Dzieło nosi tytuł Padnij powstań – Życie po udarze. Więcej o pięknym geście Gosi przeczytacie tutaj.

Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem

Reporterka Jastrząb Post podpytała żonę Radka Majdana o relację z byłym partnerem. Jak się okazuje, zawsze były one pozytywne, co ma związek z troską o synów.

My zawsze mieliśmy dobre relacje. To jest tak, że my rozstając się, kierowaliśmy się dobrem naszych synów, i to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Wszystko co robimy, robimy z myślą o nich. Cieszę się, że Jacek potrafi przekuwać tragiczne momenty swojego życia w cenną lekcję nie tylko dla siebie, nie tylko dla naszych synów, ale również dla innych. Ta książka jest bardzo merytoryczna nie tylko pod względem emocji, które są zawarte w tym opisie, jak wyglądało to wszystko, ale też jest merytoryczna dla ewentualnych pacjentów, którzy przechodzą przez tę chorobę i ta książka na pewno może być wsparciem, więc cieszę się, że ojciec moich dzieci zrobił coś takiego, a ja mogę go w tym wspierać.

Czy Jacek może liczyć na pomoc Gosi?

Tak.

Gosia wyjaśniła, że to nie Jacek poprosił ją o promowanie książki, ale ich syn, Stanisław, który jest autorem zdjęcia okładkowego do publikacji.

Nie. Jacek mnie o to nie prosił, poprosił mnie o to Staś. Ale nawet nie musiał mnie o to prosić, bo Staś pokazywał mi tą książkę z której jest bardzo dumny jako autor zdjęcia okładkowego. Cieszę się, że chłopcy się tak zaangażowali w ten projekt swojego taty. To tak naprawdę był spontaniczny gest dzisiaj na planie, na sesji.

Raczej mało kto ma tak dobre relacje z byłym partnerem. Brawo!


Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Małgorzata Rozenek na gali ShEO 2022

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Saint-Tropez

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Saint-Tropez

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Małgosiu szacunek za postawe wobec byłego męża to rzadkość

 • Gość Agnieszka pisze:

  Ona żadnego kredytu za byłego męża nie spłacała tylko pozwoliła p.Jackowi tyle płacić alimentów na dzieci na ile go stać.,sama o tym mówiła. P. Jacek sam wyznał że musiał się zaporzyczać aby mieć pieniążki na rehabilitację i teraz stopniowo te pieniążki oddaje.Nie wierzcie aby Gocha mu w czymś mam na myśli finansowo pomogła to nie ten rodzaj kobiety.,sknera jakich mało,wszystko pod siebie .A powinna być mu wdzięczna ponieważ dzięki byłemu mężowi zaistniałą w showbiznesie przecież to p. Jacek opłacił jej te wszystkie operacje plastyczne bez których mogła by sobie tylko pomarzyć aby zaistnieć no niestety przedtem urodą nie grzeszyła.

 • BooGość pisze:

  Tak mowicie ze mieszkanie bedzie dla syna ale kiedy. Solacila bo ok dobrze kiedys syn dostanie ale zanim to sie stanie to stas juz dawno bedzie mieszkal w innym bi ojciec jest jeszcze mlodym czlowiekie

 • Gość pisze:

  Pomogła, ok, ale po co to zaraz obwieszczac całemu światu. Niestety znowu potwierdza się, że Rozenkowa ma wszystko na sprzedaż.

 • Gość pisze:

  Te zeby ja zmienily nawet uklad ust, wszystkim robia takie same czy to jest w ogole ladne?

 • Gość Nela pisze:

  Też jestem za utrzymywaniem dobrych kontaktów z byłym.Jednak każdy gest Rozenkowej nie przekona mnie do niej.Ona wszystko perfidnie planuje i sprawdza czy jej się opłaci i zwróci.Mieszkanie Jacka spłaciła bo w przyszłości ma być dla Stasia.

  • Gość pisze:

   No i dobrze. Pomogła byłemu chociaż nie musiała ale z myślą o zabezpieczeniu dziecka. Nie wyobrażam sobie ponieść takiego kosztu żeby później mieszkanie trafiło do jakiejś roxi czy innej

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy cos w tej ksiazce jest o Roksi Gasce ?;)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×