Małgorzata Rozenek odpowiada Oli Żuraw na zarzuty o plagiat: „Poczułam się bardzo skrzywdzona”

Małgorzata Rozenek, Aleksandra Żuraw

Małgorzata Rozenek, Aleksandra Żuraw

Małgorzata Rozenek wypuściła własną linię odzieży. Marka Mrs. Drama powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które poszukują dobrej jakości stylowych ubrań w przystępnej cenie. Prezenterka odpowiedziała również Aleksandrze Żuraw na zarzuty o plagiat.

Małgorzata Rozenek w swoim CV może wpisać kilka zawodów. Jest prezenterką, pisarką, aktorką, a od niedawna także projektantką. Gwiazda stworzyła kolekcję ubrań pod szyldem Mrs. Drama, w której można dostać stylowe poszczególne elementy garderoby w przystępnej cenie.

Małgorzata Rozenek o marce Mrs. Drama i zarzutach o plagiat

Rozenek postanowiła wyjść naprzeciw Polkom, które – tak jak ona – nie mogą trafić na dobrze skrojone modele w przystępnej cenie. Inspiracją do zaprojektowania całej linii był biały t-shirt. O wszystkim gwiazda opowiedziała Jastrząb Post.

Wszystko zaczęło się od białego t-shirtu. Ja zawsze poszukuję białego T-shirtu, bo to jest taka rzecz, która świetnie wygląda do wszystkiego, ale musi być bardzo dobrej jakości. A często jest tak, że te rzeczy, które są dostępne na rynku, są albo nienajlepszej jakości, albo ekstremalnie drogie. Wszystko zaczęło się od tego. Chodzi mi o to, aby ubrać Polki w różnym wieku, w różnych rozmiarach. Takie, żeby były pewne, że sięgną po nasze projekty i że każda znajdzie coś dla siebie.

Jak Małgorzata odniosła się do afery, w której uczestnika Top Model 5, Aleksandra Żuraw, zasugerowała, że gwiazda kopiuje jej pomysły?

Nie ma sensu walczyć z pewnymi rzeczami, bo one tylko nakręcają temat. A tak naprawdę, kto będzie chciał stanąć po twojej stronie i tak stanie, a ten kto nie, to żadna argumentacja go nie przekona. Ale tutaj poczułam się bardzo skrzywdzona tego typu domniemaniami szczególnie, że ja nie wiedziałam o istnieniu tej firmy. Naprawdę. Ale uważam, że ta cała sytuacja, poza tym, że kosztowała wszystkich wiele nerwów, bardzo źle zrobiła.

Prezenterka często jest wciągana w medialne starcia, stąd też wzięła się nazwa jej firmy odzieżowej:

My mamy taką tendencję, że jedna kobieta na drugą się nakręca, najczęściej sprowokowana przez jeszcze inną i problem jest tylko taki, że ja jestem do tego przyzwyczajona od lat. Dla mnie to jest dzień powszedni, ja sobie poradzę z taką sytuacją, bo to jest element mojej pracy. Ja sobie radzę z takimi sytuacjami raz na kilka miesięcy i dlatego nazwa mojej marki Mrs. Drama czy innych rzeczy, które również mają tą końcówkę drama jest nie bez przyczyny. Trening czyni mistrza. Ja wiem jak działać i jak magazynować swoje emocje. Wiem, czym się przejmować, a czym nie. Dlatego, że tego typu dram przeżyłam bardzo wiele i przeżyję jeszcze.

Małgorzata przyzwyczaiła się do złośliwości ze strony innych celebrytek czy internautów, dlatego już wie, jak na nie reagować:

O ile się stresujesz przy pierwszej, to już przy pięćdziesiątej, nawet jak ona cię krzywdzi czy denerwuje, czy wiesz, że to jest nieprawda, to już wiesz, jak zareagować. Ale często osoba po drugiej stronie sporu nie ma tego doświadczenia i ona płaci największą cenę. Trochę mi tego szkoda. Nie ma we mnie złych emocji. Szkoda mi osób, które dają się ponieść złym emocjom, złym doradcom. To krzywdzi ich niepotrzebnie.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję "Mrs. Drama"

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję

Małgorzata Rozenek zaprezentowała kolekcję "Mrs. Drama"

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×