Małgorzata Rozenek dopiero rozkręca się w aktorstwie. Jej następny cel to serial. Postawiła producentom jeden warunek [WIDEO]

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zagrała w dwóch filmach. Wkrótce pierwszy z nich będzie miał premierę. Czy gwiazda planuje związać swoją przyszłość z aktorstwem?

Małgorzata Rozenek jest nie do zatrzymania. Nie tylko spełnia się jako mama i wychowuje trzech synów, ale także spełnia się zawodowo. Bardzo aktywnie prowadzi konto na Instagramie, co jakiś czas gości na branżowych imprezach, gdzie przyciąga spojrzenia swoimi strojami, a od niedawna także gra w filmach. Pojawiła się w dwóch produkcjach. Czy jest szansa, że fani zobaczą ją w kolejnych?

Małgorzata Rozenek komentuje swoją karierę aktorską

Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post skomentowała swoją karierę aktorską. Gwiazda zdradziła, że ma mnóstwo planów i tylko czeka na odpowiedni moment, by je zrealizować:

Ja uwielbiam nowe wyzwania. To wszystko co się dzieje. Nie lubię stagnacji, nie lubię nudy, nie lubię tego, że obudziłabym się i nie wie wiedziała co robić. Ciągle mam bardzo dużo planów, czekam na czas, żeby móc je zrealizować. Jest tak, że najpierw program, później różne rzeczy. Teraz marzę o uspokojeniu. Niby była pandemia i wszyscy nas zamknęli, ale u mnie bardzo dużo się działo. Dwa filmy fabularne, dwa programy i to wszystko chwilę po tym, jak urodziłam dziecko. Teraz nie mogę się doczekać września, kiedy chłopcy wrócą do szkoły, wróci rytm. A też mamy dwa duże projekty, które kończymy przygotowywać i one dotyczą poważnych planów biznesowych. Więc znowu będzie bardzo pracowicie.

Małgorzata Rozenek bardzo chętnie zagrałaby w serialu stworzonym przez TVN. Ma jednak jeden warunek:

Chciałabym zagrać w serialu w TVN-ie. Bardzo chętnie bym zagrała w jakimś serialu, mam nadzieję, że uda się to zrealizować. Najpierw muszę zobaczyć siebie na ekranie. To jest tak, że ja widuję jakieś fragmenty, bo albo gram postsynchrony, albo pewne rzeczy oglądamy, prosimy o to, aby nam pokazać. Niektóre rzeczy o dziwo mi się podobają, niektóre mi się w ogóle nie podobają i chcę teraz zobaczyć, czego będzie więcej. Jeżeli nie będę miała uczucia żenady oglądając siebie na ekranie, to chętnie w to wejdę dalej. I nawet takie propozycje padają. Natomiast jeżeli będę miała poczucie, że nie mogę patrzeć na to, co widzę, to nie będę dalej w to brnęła.

Gwiazda wypowiedziała się też o filmie Druga połowa, gdzie pojawiła się u boku znanych nazwisk:

Byli wspaniali aktorzy. Ja miałam też przyjemność podglądać np. pana Andrzeja Grabowskiego czy pana Rafała Rutkowskiego na planie, bo mieliśmy sceny wspólnie. Jest coś takiego niesamowitego w wielkich aktorach, że oni wystarczy, że są i ta scena już jest ich. My graliśmy w redakcji sportowej. Wystarczyło, że brali głębszy oddech i już ich było widać. Nie pamiętam z tego dnia nic, tylko podpatrywałam, że warsztat to jest jedna rzecz, ale charyzma to jest coś niesamowitego i tego nie kupisz, nie nauczysz się, nie ogarniesz. Nie jesteś w stanie sobie tego wdrożyć. A oni mają ogromną. Więc to była dla mnie przyjemność móc na to patrzeć.

Jesteście ciekawi, jak rozwinie się kariera aktorska Małgorzaty Rozenek?


Małgorzata Rozenek - promocja filmu

Małgorzata Rozenek - promocja filmu "Druga połowa"

Małgorzata Rozenek pokazuje niekorzystne zdjęcia z okresu ciąży

Małgorzata Rozenek pokazuje niekorzystne zdjęcia z okresu ciąży

Małgorzata Rozenek - promocja filmu

Małgorzata Rozenek - promocja filmu "Druga połowa"

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ta Pani jest brzydka ,czy ktoś to widzi

  • Gość Edyta Zawiercie pisze:

   urodą nie grzeszy, sztuczność pełną gębą a do tego pustka w głowie echo, wiatr hula jak kto woli

 • GośćZenek z Gorzowa pisze:

  Aktorstwo aktorstwem, ale pomagać każdy powinien zapraszam do zbiórki siepomaga Wiktor zbiera na operację do jutra. inne dzieci również czekaja na wsparcie.

 • Gość pisze:

  Stawiać warunki??? aż tak dobrą, żadną aktorką nie jest:) za to mniemanie o sobie o tak.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×