Małgorzata Rozenek o epatowaniu luksusowym życiem. Celna odpowiedź zamknie usta hejterom? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o epatowaniu luksusem

Małgorzata Rozenek o epatowaniu luksusem

Małgorzata Rozenek opływa w luksusy, którymi chwali się w social mediach. Nie wszystkim podoba się styl życia prezenterki, która na naszą prośbę postanowiła odpowiedzieć na zgryźliwe komentarze.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Utrzymuje się nie tylko z pracy w mediach, ale także z pięciu biznesów, które prowadzi, bądź w których ma udziały. Gwiazda jest właścicielką marki odzieżowej, prowadzi firmę cateringową, ma własną fundację, a jakby tego było mało, współpracuje z producentami suplementów i kartonowych opakowań. Prywatnie przyjaźni się z inną gwiazdą TVN – Omeną Mensah i jej mężem Rafałem Brzoską, który może pochwalić się świetnie prosperującymi biznesami w kraju i za granicą.

Ostatnio 44-latka podzieliła się z internautami zdjęciami z luksusowego jachtu. Rozenek razem z mężem, Radosławem Majdanem, wylecieli na urlop, z którego nie szczędzili relacji w social mediach. Chętnie pokazywali swoje wakacje z pompą na miarę Kardashianek. Nie wszystkim taka postawa przypadła do gustu. Pod adresem małżonków padło kilka krytycznych uwag. Nie zabrakło też hejterskich wpisów, sugerujących, że epatowanie bogactwem w dobie inflacji, delikatnie mówiąc, nie jest najlepszym pomysłem.

Jak do całego zamieszania odniosła się Małgorzata Rozenek? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek o epatowaniu luksusem

Rozenek, zakładając profile w social mediach, obiecała fanom relacje ze swojego życia codziennego, niezależnie od tego, jak wygląda jej dzień. Zapewniła, że będzie odsłaniać kulisy pracy w show-biznesie i z domowych pieleszy.

Gwiazda często pokazuje momenty, w których bryluje wśród VIP-ów, ale chętnie też dzieli się urywkami z bardziej przyziemnych sytuacji. Na przykład rok temu relacjonowała wakacje w kamperze, dzięki którym mogła sporo zaoszczędzić. O swojej rzetelności wobec fanów opowiedziała przed naszą kamerą:

Zakładając swoje konta na social mediach, wiedziałam od początku, że pokazuję swoje życie. Zależy mi, żeby ta interakcja z moimi followersami była oparta na prawdzie, na realnych emocjach, na tym, co się w danym momencie dzieje w moim życiu. Tak jak w zeszłym roku pokazywałam kampera, bo po prostu w nim byłam, tak w tym roku pokazywałam jacht. Jutro może będą pokazywała spacer po lesie, albo inne rzeczy, które będę robiła, bo tak wygląda moje życie. Ono jest bardzo różnorodne. To jest jedna z większych wartości tego, jak moje życie się układa.

Czy nie boi się zazdrości ze strony hejterów, którzy nieustannie starają się jej dopiec?

To jest tak, że to nie zależy od tego, co dzieje się w twoim życiu. Jeżeli ktoś miałby ci źle życzyć, niezależnie od tego, czy jesteś na jachcie, czy w kamperze, to i tak będzie ci życzył. Ja nigdy nie koncentruje się na czyiś negatywnych emocjach. Nigdy nie zakładam, że ja z tego powodu powinnam zmienić swoje życie. Ja działam, realizuję się i idę do przodu.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Promowanie tej pani jest bardzo żałosne. Teraz lata koło milionerów jak zwykle

 • A taki sobie typek pisze:

  Ach te celebryckie życie… Na filmiku buractwo wymieszane z cebulą…

 • Gość pisze:

  Burakówa.

 • Gość pisze:

  O rany nogi jak patyki wielki nieforemny tyłek i to ma być ten cud ..,.

 • GośćJola pisze:

  Pusta nie wartosciowa kobieta o bardzo z.ej reputacji więc po co piszecie o kims takim?

  • Gość Szpilcia pisze:

   Promują takie BURADZTWO!! I TO TO W REALU WYGLĄDA.. TRAGICZNIE, KAŻDA FOTKA I FILM Z FILTREM.. NIEBAWEM. OD BOTOKSU SIĘ ROZSYPIE. KREATURA Z UTRZYMANKIEM Z NUTRIA NA ŁBIE!!

 • Gość Agnieszka pisze:

  Jak by była bogata nie obnażała by się w internecie i nie narażały by swojej rodziny na wstyd.Firma odzieżowa którą się tak chwali niestety nie należy tylko do niej jest druga osoba z Łodzi która również jest właścicielem tej firmy.I również z tym Panem ma jeszcze udziały w produkcji kartonów.Podejrzewam że tylko firma cateringowa jest jej i ta fundacja widmo ktoś pisał że jeszcze żadnej rodzinie nie pomogła.Więc nie ma się czym chwalić,Niech lepiej buduje już ten dom ponieważ liczyła że stacją jej ten dom wybuduje a tu klops i też nie niech się w końcu zajmie swoimi dziećmi a nie podrzuca je jak kukułka do jaskółczego gniazda.

 • Gośćkolezanki klasowe pisze:

  Przecież ona nic nie potrafi tylko gola dupa świecić i poza tym nic więcej.Nawet Henka nie potrafi chować tylko surogatka!A wiec o czym jest mowa !

 • Gość pisze:

  Przecież ona niczego nie potrafi, niczego nie wie, niczego interesującego nie robi. Epatowanie to jest nic, pustka, ułuda. Ale to jest wszystko, co ona ma.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×