Małgorzata Rozenek o problemach z dojrzewającymi synami: „Na pewno nie są posłuszni”. Wpoiła im zasadę, która się chwali

Małgorzata Rozenek o dzieciach

Małgorzata Rozenek o dzieciach

Małgorzata Rozenek jest mamą trojga dzieci. Jacy są jej starsi synowie, Stanisław i Tadeusz? Gwiazda zdradziła, że potrafią pokazać charakterek, ale mimo wszystko trzymają się zasad, jakie wpoiła im lata temu. Zdradziła nam jakie.

W 2022 roku Małgorzata Rozenek będzie świętować 10-lecie debiutu na szklanym ekranie. Dokładnie dekadę temu dostała swoje pierwsze show. Perfekcyjna pani domu okazała się tak dużym hitem, że TVN zdecydował się ją przenieść z kanału tematycznego TVN Style na główną antenę. Potem było już tylko z górki. Kolejne programy, reklamy i książki sygnowane nazwiskiem prezenterki.

Jedną z najgłośniejszych publikacji w dorobku gwiazdy jest In vitro. Rozmowy intymne. Małgorzata opisała w niej, jak przejść przez trudny proces spełnienia marzeń o macierzyństwie w przypadku par, które mają problem z zajściem w ciążę. Sama trzykrotnie zdecydowała się skorzystać z zapłodnienia pozaustrojowego. Dzięki procedurze, która w Polsce wciąż budzi wiele kontrowersji, doczekała się trojga dzieci.

Rozenek ma dwóch synów z byłym mężem, Jackiem Rozenkiem, i jednego z obecnym, Radosławem Majdanem. Starsze pociechy gwiazdy wkraczają w okres dojrzewania. Stanisław i Tadeusz są już nastolatkami (mają kolejno 15 i 11 lat), którzy zaczynają wyrabiać sobie zdanie na najpoważniejsze tematy. Co jakiś czas możemy podglądać na Instagramie ich mamy, jak się zmieniają i czym się interesują. Sprawiają wrażenie dobrze wychowanych, spokojnych chłopców. Okazuje się, że częściowo są to tylko pozory.

Jak Małgorzata Rozenek wychowała dzieci?

42-latka zdradziła reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, że w domowym zaciszu zdarza się, że z dziećmi ma dwa światy. Małgorzata wpoiła im jednak zasady, których trzymają się niezależnie od stanu emocjonalnego. Gwiazda może być z siebie dumna.

To nie jest tak, że oni są tak bardzo niesamowicie grzeczni, a już na pewno nie są posłuszni. Oni mają bardzo dobrą cechę. Oni wiedzą, że moment, kiedy musimy coś zrobić, nie tylko dotyczy to rzeczy zawodowych, ale to też dotyczy szkoły, czy jakiś ważnych momentów,  to oni wiedzą, że trzeba się spiąć. To jest coś, czego uczyliśmy ich od zawsze. Kiedy jest czas wypoczynku, to jest czas wypoczynku. Ale kiedy coś trzeba zrobić, to zróbmy to i miejmy z głowy. Oni potrafią się koncentrować. To jest ogromna moja duma. W ogóle cała moja rodzina. Teraz patrzę na to zdjęcie i cieszę się, że mogę pracować również z nimi.

Czy Rozenek stosuje wobec synów kary?

My żyjemy sobie bardzo mocno związani. Jesteśmy rodziną, która bardzo mocno się wspiera, bardzo dużo rozmawia, bardzo dużo się przytula, często mówi, że się kocha. Nie jestem zwolennikiem kar. Uważam, że takie negatywne bodźcowanie dzieci nie jest dla nich dobre. Jak żyjemy razem cały czas, to oni też obserwują, uczą się i tak to jest. A oprócz tego są niezwykle inteligentni.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek z synami na rozpoczęciu roku szkolnego

Małgorzata Rozenek z synami na rozpoczęciu roku szkolnego

Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×