Małgorzata Rozenek przypisuje swojej biżuterii szczególną moc. Zdradziła, jak na jej życie wpłynęły poszczególne talizmany

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zachwala biżuterię ZoZo Design. Gwiazda jest zachwycona produktami marki, którym przypisywana jest szczególna moc. Gwiazda przekonała się o niej na własnej skórze.

Małgorzata Rozenek nie ma powodów do narzekania. Od dekady jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w kraju, z którą o współpracę zabiegają największe marki. Na swoim koncie ma kilka dużych produkcji telewizyjnych, a do tego spełnia się prywatnie jako żona i matka trojga dzieci.

W czym tkwi sukces prezenterki? Okazuje się, że ona sama upatruje go nie tylko w ciężkiej pracy i umiejętnym dobieraniu osób, z którymi współpracuje, ale także w… biżuterii. Gwiazda zdradziła nam, co nosi na co dzień i jaki dzięki temu uzyskuje efekt.

Jakie talizmany nosi Małgorzata Rozenek?

Rozenek od lat jest ambasadorką marki ZoZo Design, która powstała z myślą o osobach cenionych piękno, jakość i styl. Poszczególnym rzeczom przypisywana jest magiczna moc, a przynajmniej tak zapewniają producenci. Sama Małgorzata nie ukrywa, że pierścionki i naszyjniki traktuje jak talizmany:

Ja współpracuję z marką ZoZo, która co sezon wprowadza jakąś formę talizmanów. Były kryształy górskie, które cieszyły się ogromną popularnością, kamienie, które mają od lat przypisaną swoją energię. Teraz jestem największą fanką naszyjnika, który nazywa się kwiat życia.

Szczególnie Rozenek ucieszyła nowa kolekcja marki:

Jeżeli możemy wprowadzić sobie trochę spokoju i dodać sobie trochę ochrony, to dlaczego nie. Ja nie rozstaję się z moją bransoletką z czerwonym sznurkiem i kryształem górskim, który ma taką ochronną moc i cieszę się, ze ZoZo wprowadziło nowe talizmany na ten sezon.

Talizmany sprawiają, że życie Małgorzaty stało się idealne:

Przed tym, żeby moje życie się zmieniło. Teraz jest idealne i bardzo bym nie chciała, żeby cokolwiek się pogorszyło.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek w biżuterii ZoZo Design

Małgorzata Rozenek w biżuterii ZoZo Design

Małgorzata Rozenek w biżuterii ZoZo Design

Małgorzata Rozenek w biżuterii ZoZo Design

Małgorzata Rozenek w biżuterii ZoZo Design

Małgorzata Rozenek w biżuterii ZoZo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×