Co z nowym domem Małgorzaty Rozenek? Gwiazda wreszcie przekazała konkretną informację [WIDEO]

Małgorzata Rozenek nowy dom

Nowy dom Małgorzaty Rozenek. Kiedy powstanie? Co z jej przeprowadzką? Gwiazda zdradziła nam, na jakim etapie są prace.

Małgorzata Rozenek nie robi tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Jej Instastory ogląda się jak dobry serial, który wciąga bez reszty. Gwiazda chętnie pokazuje, jak spędza czas na mieście i w domowym zaciszu. Relacjonuje podróże dalekie i bliskie. Pokazuje, jak wygląda po przebudzeniu i co na śniadanie serwuje jej mąż.

Ostatnio prezenterka zapowiedziała wyprowadzkę ze swojego azylu na warszawskiej Sadybie. Apartament, w którym żyła od lat okazał się za ciasny. Gdy jej rodzina powiększyła się o Radka Majdana, a później o trzeciego synka – Henia i kilka piesków, Małgorzata zdała sobie sprawę, że pora wymienić gniazdko na większe.

Co z nowym domem Małgorzaty Rozenek?

Wiemy już, że Rozenek i reszta domowników opuszczą Warszawę i zamieszkają w położonym niedaleko Konstancinie. Gwiazda wybrała sporą działkę w sąsiedztwie pięknego lasu, na której stanie jej wymarzony dom. Będą w nim osobne pokoje dla wszystkich dzieci, salon gier, sypialnia dla gości, przestronna garderoba, pokój dla opieki domowej i ogród, którego obecnie tak bardzo jej brakuje.

Kiedy dokładnie Rozenek planuje przeprowadzić się do nowego domu? Wszystko zależy od terminu ukończenia prac budowlanych. Są jednak konkrety – gwiazda zdradziła, kiedy ekipa postawi pierwszą cegłę:

Ruszamy w marcu – wyznała Rozenek reporterce Jastrząb Post, dodając – Ja czuję, że wszystkie wyzwania, które do tej pory mnie czekały, tak naprawdę dopiero teraz będą się realizować.

Zdjęcia działki, na której powstanie dom Rozenek i Majdana w galerii. Zobaczcie, jak tam jest pięknie.


Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×