Szukaj

Zarobiła miliony i nabawiła się nerwicy. Małgorzata Rozenek nigdy wcześniej o tym nie mówiła [WIDEO]

Małgorzata Rozenek nerwica

Małgorzata Rozenek o drugim sezonie Iron Majdan

Program Iron Majdan podbił serca Polaków. Małgorzata RozenekRadosław Majdan już w Azja Express udowodnili, że stanowią duet, który doskonale wie jak zapewnić wszystkim rozrywkę i sprawić, by widzowie chętnie powracali przed telewizory. Nic więc dziwnego, że ogromne fundusze włożone w stworzenie Iron Majdan były świetną inwestycją – autorski program pary pobił wszelkie oczekiwania władz stacji. Co w takim razie z drugim sezonem?

Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, że myślą o kontynuacji programu, ale nie wiadomo jeszcze kiedy wznowią pracę nad kolejnym sezonem:

To nie jest tak, że nie będzie. Ten program zrobił bardzo duży sukces i był bardzo dobrze oglądany, stacja jest z niego zadowolona, wpływy z reklam również były bardzo znaczące. Problem tylko polega na tym, że to jest niezwykle zajmujący, pracochłonny i czasowy program i my nie ukrywamy, że mamy plany, które wymagają tego, aby się skupić na tych planach. Natomiast to, że będzie kontynuacja to jest pewne, tylko pytanie kiedy.

Perfekcyjna zdradziła także, że hitowe show TVN-u kosztowało ją sporo nerwów. Trudne zadania, wymagające problemy do rozwiązania i towarzysząca im adrenalina sprawiały, że gwiazda, choć zarobiła dla stacji spore pieniądze, była zestresowana i w efekcie, nabawiła się niemiłych skutków ubocznych:

Nie robimy tego teraz. Ale to nie jest tak, że nie robimy tego w ogóle. Boję się tych ciężkich zadań, dlatego psychicznie muszę odtajać, bo ja nerwicy się nabawiłam po tym programie. Tego nie widać, bo mam wspaniałego męża obok, który zawsze koi moje nerwy. Jutro jedziemy na wakacje, już się nie mogę doczekać i jestem mega szczęśliwa.

Cała rozmowa poniżej:

Najseksowniejsze nogi polskiego show-biznesu? Małgorzata Rozenek w swojej stylizacji nie pozostawiła wiele miejsca wyobraźni

Zapomnijcie o Perfekcyjnej Pani Domu! Małgorzata Rozenek wygląda teraz jak mix Avril Lavigne z Kim Kardashian! Jest moc!

Apetyczna Małgorzata Rozenek kusi biustem na ulicach Paryża. Nawet Kim Kardashian nie ubiera się tak odważnie jak ona!


Czy Małgosia Rozenek jest polską Victorią Beckham?

×