Małgorzata Rozenek ma jeszcze jeden dom! Nie może nachwalić się jego wnętrz. Już po drzwiach zauważyła, że to idealne miejsce dla niej [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o domu pośrednim

Małgorzata Rozenek o domu pośrednim

Małgorzata Rozenek, zanim wprowadzi się do domu, nad którym prace trwają kolejny rok, wynajęła dom pośredni. O tym, jak bardzo jest wyjątkowy i w jakiej części Warszawy jest usytuowany, opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek od czasu swojego debiutu w TVN Style w 2012 roku przeszła wielką metamorfozę. Nie tylko zmieniła swój styl, ale przede wszystkim na nowo ułożyła swoje życie prywatne. Gwiazda odnalazła szczęście u boku Radosława Majdana, którego poznała w 2013 roku na stołecznych salonach. Od razu między nimi zaiskrzyło. Wystarczyło jedno spojrzenie na czerwonym dywanie, by wybuchło uczucie, które wciąż jest gorące.

Para w 2016 roku wzięła ślub, a cztery lata później, po wielu staraniach, doczekała się wspólnego dziecka. 1 czerwca 2020 na świat przyszedł Henryk, którego narodzinami ekscytował się cały polski show-biznes. Chłopiec wkrótce będzie świętował dwa lata, a już jest jednym z najczęstszych bohaterów w mediach o życiu gwiazd.

Rodzina Rozenek powiększyła się także o dwa urocze buldogi i Francescę, rasy chihuahua. Nowi domownicy sprawili, że apartament gwiazdy na warszawskiej Sadybie stał się za mały, by wszyscy mogli czuć się w nim komfortowo. Krótko po narodzinach Henia Małgorzata i Radosław podjęli decyzję o wybudowaniu domu marzeń.

Małgorzata Rozenek o domu pośrednim

Prace nad willą z basenem i dużym ogrodem trwają kolejny rok i na razie nie zapowiada się, by wkrótce miały się zakończyć. Przeciągająca się budowa sprawiła, że Rozenek i Majdan podjęli decyzję o wynajęciu domu pośredniego, czyli miejsca, w którym zamieszkają do czasu wprowadzenia się do własnej posiadłości.

O wyjątkowości i lokalizacji nowego miejsca zamieszkania prezenterka TVN opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Jest wybrany, znajduje się w bardzo pięknym miejscu Warszawy. W zielonej części Warszawy. Nie tylko jest wybrany, ale również trwają w nim prace przygotowawcze do tego, żebyśmy mogli w nim zamieszkać i cieszymy się, że to już jest niebawem.

Małgorzata od razu wiedziała, że trafiła na idealny dom tymczasowy. Jeszcze zanim weszła do środka, miała już wizję świątecznych dekoracji na zewnątrz, a wszystko dzięki drzwiom wejściowym:

Sytuacja była taka, że nie zdążyłam otworzyć drzwi, ale widząc, jak wyglądają drzwi i wyobrażając sobie moje wiszące, bożonarodzeniowe wieńce wiedziałam, że to będzie to. I wiedziałam, że jeżeli tak wyglądają drzwi zewnętrzne, to środek będzie mi się podobał. Oczywiście wiedziałam wcześniej materiały i zdjęcia. Piękne miejsce.

Czy dom pośredni przebije dom właściwy?

Mam nadzieję, że nie. I ten dom właściwy jest takim moim dziełem życia. Dużo wkładam w to uwagi.

Trzymamy kciuki za realizację marzeń. W galerii znajdziecie zdjęcia ze starego mieszkania gwiazdy.


Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×