Małgorzata Rozenek komentuje telewizyjną karierę Ewy Minge w TVP. Co jej radzi? „Nie chciałabym jej obrazić”

Małgorzata Rozenek o Ewie Minge

Małgorzata Rozenek znakomicie odnajduje się przed kamerami. Teraz jedna z jej przyjaciółek, czyli Ewa Minge, także sprawdzi się w roli prowadzącej na antenie TVP. Czy prezenterka ma dla niej jakieś rady?

Małgorzata Rozenek od lat jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Prezenterka zaistniała w show-biznesie dzięki programowi Perfekcyjna Pani Domu. Później przyszła pora na kolejne formaty z jej udziałem. Obecnie możemy oglądać ją w roli gospodyni formatu Projekt Lady. Żona Radosława Majdana właśnie rozpoczęła zdjęcia do kolejnej edycji popularnego show dla zbuntowanych młodych kobiet.

Małgosia nie poprzestaje na karierze telewizyjnej. W zeszłym roku wystartowała z własną marką odzieżową Mrs. Drama, która w krótkim czasie podbiła serca klientek. Gwiazdą, która od lat działa w branży mody, a teraz rozpoczyna także karierę na szklanym ekranie, jest Ewa Minge. Wiadomo, że te panie doskonale się znają, a projektantka jest autorką sukni ślubnej, którą miała na sobie Rozenek, wychodząc za Radka Majdana.

Małgorzata Rozenek o Ewie Minge. Jakie ma dla niej rady?

42-letnia twarz TVN-u przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie. Chociaż Ewa Minge wielokrotnie pojawiała się w różnych programach w roli ekspertki od mody, to teraz rozpoczyna stałą współpracę z TVP. Pojawi się w programie Piękno – zgłoś się. Tym faktem podzieliła się na Instagramie, za co została skrytykowana przez spore grono fanów, sprzeciwiających się retoryce publicznego nadawcy.

Małgosia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy jako przyjaciółki udzielają sobie wzajemnie rad dotyczących pracy:

My kobiety, które znamy się od dawna, a wszyscy wiemy, że znam się z Ewą jakiś czas, nie rozmawiamy o sprawach zawodowych. Właśnie o to chodzi, że rozmawiamy zawsze o rzeczach prywatnych, bardzo miłych. Ewa niedawno miała swój wernisaż. My rozmawiamy o takich rzeczach kobiecych.

Jakie rady ma dla Ewy, która po przyjęciu pracy w TVP spotkała się ze sporą krytyką?

Ewa jest osobą, która już jest tak długo, że to ona mogłaby nas uczyć, jak poradzić sobie z różnymi rzeczami. Ja myślę, że Ewa nie potrzebuje porad ode mnie. Jest osobą, która bardzo świadomie działa na naszym rynku, z wielkimi sukcesami nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Myślę, że nie będę porywała się na radzenie czegokolwiek Ewie, bo nie chciałabym ją swoją śmiałością obrazić.

Jesteście fanami Ewy?


Ewa Minge - Jesienna ramówka TVP 2021

Ewa Minge na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek – Bal TVN 2019, kreacja: Eva Minge

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×