Szukaj

Małgorzata Rozenek wybrała dla syna staroangielskie imię. Zdradziła nam jakie

Znamy imię trzeciego syna Małgorzaty Rozenek. Gwiazda zdradziła nam, jak nazwie swoje kolejne dziecko.
Małgorzata Rozenek – imię dla syna

Małgorzata Rozenek – imię dla syna

Małgorzata Rozenek była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły podczas konferencji prasowej wiosennej ramówki TVN 2020. Wyglądała pięknie. Ciąża jej służy. Do tego w końcu zdradziła, jak będzie miał na imię jej trzeci syn.

Małgorzata Rozenek: imię trzeciego syna

Gwiazda promienieje. Obecny stan zdecydowanie jej służy, a jej ciążowe stylizacje są strzałem w 10. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli syna. Chłopiec przyjdzie na świat już wkrótce, bo przewidywana data porodu to przełom maja i czerwca 2020 roku.

W zasadzie od momentu, kiedy para ogłosiła, że spodziewa się potomka, o ciąży wiemy wszystko. Małgosia i Radek nie ukrywali, że ich szczęście jest wynikiem użycia metody in vitro. Od razu zdradzili płeć maleństwa. Tylko imię do tej pory trzymali w tajemnicy. Padały tylko lakoniczne wypowiedzi, że ona wolałaby raczej tradycyjne, a Majdan nowoczesne, a nawet marzy by dziecko nosiło imię jego idola czyli Mauro.

Dzisiaj Małgorzata Rozenek błyszczała podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN 2020. Nie tylko zadziwiła kreacją, ale także w końcu zdradziła naszej reporterce imię synka.

Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2020

Gwiazda wygadała się podczas rozmowy z naszą reporterką. Okazuje się, że razem z Radosławem wybrali bardzo nieoczywiste imię dla swojego synka. Padło na staroangielskie imię Edward.

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Uważamy, że pasuje idealnie do rodziny. Przypomnijmy, że starsi synowie Małgosi noszą imiona Stanisław i Tadeusz.

Gwiazda opowiedziała nam również o tym, jak się czuje w piątym miesiącu ciąży.

To jest szczególny czas dla naszej rodziny. Cieszy mnie bardzo ten stan, tym bardziej, że to był ciężko wypracowany przez naszych lekarzy. Cud. Radzio jest bardzo intuicyjny. Jak my się poznaliśmy, to on nigdy nie uczestniczył w wychowaniu małych dzieci. Jak ja się poznałam z Radziem, to Tadzio miał dwa i pół roku. Był naprawdę małym chłopcem. Mimo to, Radek wszedł w tą sytuację bez żadnego przygotowania i żadnych uwag z mojej strony. Widzę, że dla Radosława to jest taki czas, w którym przeżywa i jest przejęty. O ile ja podchodzę do sytuacji spokojnie, bo wiem, na czym to polega, Radosław potrafi mi zadawać różne pytania. Widać, że myśli o tym i to jest coś, co jest dla niego ważne.

Edward: pochodzenie i znaczenie imienia syna Rozenek

Edward to imię męskie pochodzenia staroangielskiego. Zostało utworzone od słów ead (dobrobyt, szczęście) i weard (obrońca, opiekun). Imię to oznacza: ten, który broni majątku. To imię było ulubionym angielskich królów.

Edward nie lubi zamartwiać przyjaciół, woli sprawiać bliskim radość. Jest dociekliwy, ambitny i uwielbia się doskonalić. To bardzo sympatyczny i przyjacielski człowiek, dlatego z łatwością zjednuje sobie ludzi. Cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej i szacunkiem u znajomych. Cieszy się uznaniem, bywa szlachetny i wierny. Bywa, iż związek z nim to nieustanne rozstania i powroty. Edward to aktywny idealista. Edward jest osobą wesołą, lojalną i pracowitą ( Źródło: Wielka Księga Imion).


Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020. Ma już duży brzuszek

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020. Ma już duży brzuszek

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×