Szukaj

Podekscytowana Małgorzata Rozenek chwali się wspaniałą wiadomością od Kasi Nosowskiej! Radości nie ma końca! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek, Katarzyna Nosowska

Małgorzata Rozenek, Katarzyna Nosowska

Małgorzata Rozenek dostała wiadomość od Katarzyny Nosowskiej, na widok której oszalała z radości. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Tak podekscytowanej gwiazdy TVN-u jeszcze nie widzieliśmy.

Małgorzata Rozenek nie narzeka na brak popularności. Na Instagramie jej profil obserwuje ponad 1 milion internautów, co czyni z niej jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim internecie. Można więc przypuszczać, że skrzynka odbiorcza prezenterki pęka w szwach. W końcu jej modowe porady, zaangażowanie w popularyzację tematu in vitro czy zwykłe, codzienne życie inspirują tysiące kobiet. Niedawno, w gąszczu wirtualnych pozdrowień czy pytań o porady, znalazła się szczególna wiadomość, bo od samej Kasi Nosowskiej.

Małgorzata Rozenek dostała wiadomość od Kasi Nosowskiej. Co odpisała?

Nosowska od lat uważana jest za artystkę absolutną. Ma na swoim koncie ponad 40 Fryderyków, masę przebojów, świetnie sprzedające się płyty i wierną publiczność, która regularnie przychodzi na jej koncerty. Na muzyce Kasi i jej zespołu HEY wychowało się całe pokolenie obecnych gwiazd show-biznesu. W tym zacnym gronie jest między innymi Małgorzata Rozenek, która po wywiadzie wyemitowanym w programie Magdy Mołek, otrzymała wiadomość od – jak sama stwierdziła – swojej idolki.

Zobacz: Katarzyna Nosowska napisała do Małgorzaty Rozenek po tym, co zobaczyła: „Odpowiedziała mi króciutko” [WIDEO]

Kasia Nosowska – piosenka "Ja pas!"

Kasia Nosowska

Małgorzata w rozmowie z naszą reporterką nie ukrywała swojego zachwytu nad talentem i mądrością życiową, jaką posiada Nosowska:

Ja podziwiam Panią Katarzynę od lat, nieprzerwanie i absolutnie całym sercem. Jest to wspaniała ikona kobiecości i człowieczeństwa. Kasia zobaczyła naszą rozmowę z Magdą Mołek. I po tej rozmowie napisała do mnie bardzo miłe słowa. Co dla mnie jest taką lekcją, że piękne kobiety potrafią wspierać siebie nawzajem. Kobiety, które są mądre, są bardzo siebie świadome, potrafią wspierać inne kobiety. Mogłoby się wydawać, że żyjemy w różnych światach, a jednak pani Kasia napisała do mnie naprawdę wzruszającą wiadomość – powiedziała na łamach Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek

Jak na nią zareagowała Małgorzata?

Zachowałam się jak tak typowa fanka, która dostała wiadomość od swojego idola. Obudziłam się rano, zaczęłam przeglądać wiadomości i patrzę, że jest od Kasi Nosowskiej. Wpadłam do sypialni, mówię „Radziu, Kasia Nosowska do mnie napisała” i pokazałam mu treść. Odpisałam jej bardzo szczęśliwa, więc sprawiła mi tym bardzo dużą przyjemność.

Zobacz: Małgorzata Rozenek dostawała pogróżki za wspieranie LGBT. Jak rozprawiła się z zagrożeniem? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek z telefonem

Małgorzata Rozenek z telefonem

Rozenek niemal oszalała ze szczęścia na widok wiadomości od żywej legendy polskiej muzyki rockowej. Od razu pochwaliła się nią nie tylko swojemu mężowi, ale też Magdzie Mołek, której jest bardzo wdzięczna za rozmowę, podczas której czuła się niezwykle komfortowo. Według gospodyni Projektu Lady, takie kobiety jak Nosowska czy Mołek są inspiracją dla innych Polek:

Pochwaliłam się też Magdzie Mołek, bo sposób w jaki Magda ze mną rozmawiała u siebie w programie, pozwolił poczuć mi się bezpiecznie. Żeby móc powiedzieć i pokazać siebie taką, jaką jestem. Pewne siebie kobiety, które bardzo wiele osiągnęły, nie mają kompleksów, te kobiety wiedzą, że dobre słowo jest dużo ważniejsze niż hejt. Te kobiety potrafią te inne słowo przekazać i to była dla mnie taka nauka, że chcę być taką kobietą.

Naszym zdaniem Małgosia już nią jest. Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka. Luksus aż bije po oczach. Fani nie mogą przestać się zachwycać

Co Kasia Nosowska napisała do Małgorzaty Rozenek?

Kasia Nosowska o wiadomości wysłanej do Małgorzaty Rozenek opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z naszą reporterką.

Ostatnio napisałam do pani Małgorzaty Rozenek, ponieważ widziałam wywiad z nią, Magdy Mołek i bardzo czułam się cudownie, słuchając jej. Był to wspaniały czas, który spędziłam z tymi dwiema Paniami, które ze sobą rozmawiają. I pomyślałam, że nie zachowam tej wiedzy dla siebie, tylko podziękuję jej za to, ponieważ ona mówiąc o swoim życiu szczerze, dała mi taki moment, że pomyślałam sobie, że bardzo jej dziękuję – przyznała Kasia.

Piosenkarka dodała, że odpowiedź od Rozenek była bardzo miła i bardzo krótka.

Zobacz: Syn Kasi Nosowskiej z piękną dziewczyną na Fryderykach 2019! To córka znanej dziennikarki


Małgorzata Rozenek z telefonem

Małgorzata Rozenek z telefonem

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach i butach Balenciaga – Bieg Czas na wzrok 2019

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach i butach Balenciaga – Bieg Czas na wzrok 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×