Co z tą ciążą? Małgorzata Rozenek o zmianach w swoim życiu! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o swojej metamorfozie

Małgorzata Rozenek o swojej metamorfozie

Małgorzata Rozenek o zmianach w swoim życiu

Czy Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Gwiazda niechętnie odpowiada na pytania internautów i dziennikarzy, którym musi stawiać czoła po publikacji zdjęcia z zamkniętej imprezy, na którym można zauważyć jej pięknie zaokrąglony brzuszek. Dodatkowo plotki podsycają fotografie paparazzi, którzy jakiś czas temu przyłapali Perfekcyjną przed kliniką in vitro.

Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że lubi, gdy w jej życiu sporo się dzieje, dlatego jest fanką wszelkich zmian. Niewątpliwie jedną z najbardziej spektakularnych w ostatnim czasie była jej fryzura. Rozenek znacznie skróciła włosy, czym skupiła na sobie uwagę mediów w całym kraju. Mówi się, że zmiana uczesania zwiastuje w życiu kobiety zmiany, czy tak również jest w jej przypadku?

U mnie ciągle coś się dzieje, zawsze jest jakaś sytuacja. Ja lubię zmiany, lubię eksperymentować, lubię jak się dzieje. Nie lubię nudy. Ale szczerze mówiąc to nie była dla mnie aż tak ważna decyzja, jak była komentowana.

Małgosia przekonuje, że decyzja o ścięciu włosów była genialnym posunięciem:

W ogóle nie żałuję, powiem więcej, nagle zyskałam dużo więcej czasu. Bo ułożenie jednak długich włosów jest wprost proporcjonalne do ich długości, więc teraz wydłużyłam sobie sen o pół godziny. Wyszczotkowanie i wysuszenie trwa o pół godziny krócej. Mój mąż bardzo mnie lubi w tej fryzurze, a trochę się bałam, i to jest bardzo wygodne.

Cała rozmowa poniżej:

Małgorzata Rozenek w zwykłych spodniach i dziewczęcym sweterku promuje modną biżuterię! Za to takich odjechanych butów jeszcze nie miała!

Mama Małgorzaty Rozenek zadebiutowała na Instagramie! Już wiemy po kim gwiazda jest taka piękna

Małgosia Rozenek wywołała trzęsienie wśród paparazzi! Wystarczyło, że włożyła swoje ekstremalnie drogie okulary


Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi ze Smyka

Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi ze Smyka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×