Małgorzata Rozenek buduje nowy dom. Tylko nam pochwaliła się wystrojem wnętrz. Totalne przeciwieństwo tego, co ma teraz

Małgorzata Rozenek o nowym domu

Małgorzata Rozenek o nowym domu

Małgorzata Rozenek i jej rodzina już wkrótce zamieszkają w nowym domu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, jak będzie wyglądało ich gniazdko i jakie problemy napotkali na swojej drodze, żeby wszystko było perfekcyjnie.

Małgorzata Rozenek jest w trakcie budowy nowego domu. Tabloidy niedawno spekulowały, że będzie on warty fortunę. Sama działka w podwarszawskim Konstancinie miała kosztować ponad milion złotych.

Gwiazda ujawniła w jednym z wywiadów, że na przeprowadzkę będzie musiała trochę poczekać. Przez koronawirusa pojawiły się pewne komplikacje. Aktualnie wraz z mężem są w trakcie załatwiania niezbędnych pozwoleń i innych wymaganych dokumentów. O szczegółach opowiedziała naszej reporterce.

Małgorzata Rozenek zdradziła, jaki będzie jej nowy dom

Małgorzata Rozenek opowiedziała Jastrząb Post o budowie nowego domu. Nie ukrywa, że czas pandemii nie ułatwił zadania, a załatwianie wszelkich formalności znacznie się wydłużyło. Pojawiły się także pewne komplikacje, na szczęście już wiadomo, kiedy ruszają prace. Na wymarzone lokum przyjdzie Małgosi trochę poczekać:

My jesteśmy dopiero na etapie załatwiania dokumentacji i całej papierologii, która ze względu na Covid bardzo się wydłużyła. Zmieniono przepisy w styczniu, wiec teraz jest tak, że już na etapie uzyskania pozwolenia na budowę musisz mieć dokładny, niezmienialny plan. To nie jest tak, że jak wcześniej mówiło się, że dom będzie tej wysokości, o takiej powierzchni i to wystarczyło do złożenia papierów, a potem był czas na to, żeby pewne rzeczy podogadywać. Teraz musi być to gotowe na początek. Jesteśmy na końcu tej drogi. Jesteśmy na końcu ustalania tego, jak to będzie wyglądało i rozpoczynamy wszystkie dokumentacje tak, żeby na wiosnę w marcu ruszyć z budową. Ale to będzie trwało. Wszyscy, którzy się na tym znają mówią, że to są 2-3 lata. Ja nie chcę się wprowadzić do domu, gdzie nie ma np. lampy. Mam gdzie mieszkać, więc chcę się wprowadzić na gotowe. Ale to na pewno będzie wzywanie. Trochę jest tak, że faktycznie żyję tym ja.

Małgorzata wyznała, że miała spore szczęście, bo udało się jej zatrudnić architekta, którego domami wcześniej się zachwycała.

Mam wspaniałego architekta. Ja lubię pewien specyficzny typ domów. I to jest tak, że widzę jakiś piękny projekt, potem idę dalej i myślę- wow, ale piękny projekt. A potem się okazuje, że te kilka projektów, które widziałam to są tego jednego architekta. Ogromna radość, że chciał z nami pracować, chciał nam przygotować dom.

Gwiazda nie ukrywa, że dokładnie wie, czego oczekuje, ale zdaje sobie także sprawę z tego, że w trakcie projektowania i prac nad nowym domem, jej pomysły mogą się zmieniać.

Też mamy poleconą architektkę wnętrz, która współpracuje z nim przy projektach. Co prawda ja dokładnie wiem, co chcę, ale to jest tak, że człowiek sobie myśli, że coś chce. To jest tak, jak projektujesz swoje ubrania. Wiem, co chcę, a potem siadasz w szwalni ze wszystkimi konstruktorami, z paniami, które to szyją i każda osoba specjalizuje się w innym rodzaju tkaniny. Inna osoba przygotowuje jeans, inna przygotowuje bawełnę, inna dzianiny i tak samo jest z projektowaniem. Ja sobie mówię, że chciałabym, żeby było tak, a potem architektka mówi – ale to, to i to. Ja mam to szczęście, że pracuję z uznanymi nazwiskami w swojej branży, ale przede wszystkim z osobami, które robią piękne projekty.

W jakim stylu będzie nowy dom Małgorzaty i jej rodziny? Rozenek postanowiła, że pójdzie w zupełnie innym kierunku stylistycznym, niż ten, który dominował w jej obecnym mieszkaniu.

Piękne tkaniny, dużo poduszek, dużo drewna. Na pewno nie będzie w takim stylu, w jakim mieszkamy teraz. Czyli nie metal, nie szkło, nie kamienna podłoga, tylko właśnie w drugą stronę. Drewno, ciepłe kolory, piękna stolarka. Klasyczny. Klasyczny jasny.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×