Szukaj

O baby shower Małgorzaty Rozenek będą mówić latami! Gwiazda szykuje imprezę jakiej w Polsce jeszcze nie było

Baby shower Małgorzaty Rozenek będzie wydarzeniem jakiego w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Gwiazda szykuje imprezę "na wypasie" i na własnych zasadach. O szczegółach opowiedziała naszej reporterce.
Małgorzata Rozenek o baby shower

Małgorzata Rozenek o baby shower

W czerwcu Małgorzata Rozenek urodzi swoje trzecie dziecko. Po wielu latach starań gwiazda ponownie zostanie mamą. Zanim jednak na świat przyjdzie mały Edward, prezenterka TVN-u wyprawi huczne baby shower.

Baby shower Małgorzaty Rozenek. Będzie „na bogato”

Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że planuje wyprawić imprezę jakiej w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Gwiazda zamierza świętować „na bogato”. Przyjęcie zwiastujące rychłe narodziny potomka odbędzie się w ociekającym luksusem anturażu. Nie zabraknie imponujących dekoracji, w tym wielu kwiatowych kompozycji, do których gwiazda ma szczególną słabość:

Planuję zrobić baby-shower. Na początku o tym nie myślałam, ale wiele moich koleżanek pytało. I pomyślałam, dlaczego mam tego nie robić? To jest trochę tak jak z Halloween. Kiedyś też nie było naszą tradycją, a teraz uwielbiam to święto. Tak samo jest z baby shower. Jeżeli mamy szansę świętować taką cudowną okazję wśród najbliższych, to mam ochotę z niej skorzystać. Mam ochotę, aby było to spektakularne baby shower.  Żeby było dużo wszystkiego: dużo kwiatów, dużo dekoracji i oby było to takie baby shower, o jakim się marzy.

Baby shower Małgorzaty Rozenek odbędzie się w Polsce. Gospodyni Projektu Lady zamierza nieco zmodyfikować zasady imprezy – zaprosi na nią nie tylko kobiety, ale także mężczyzn i dzieci swoich bliskich znajomych.

W Polsce. Cała nasza rodzina i wszyscy przyjaciele są w Polsce. Jedynym odstępstwem od tradycji będzie to, że nie będzie na nim tylko kobiet. Tam będą nasi rodzice, nasi przyjaciele, znajomi, moje dzieci.

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek: urlop macierzyński

Rozenek chce wykorzystać swoje baby shower jako okazję do spotkania ze wszystkimi życzliwymi jej osobami. Po porodzie gwiazda na dłuższy czas zrezygnuje z udziału w imprezach towarzyskich.

To będzie takie przyjęcie z przyjaciółmi, ze znajomymi, z którymi zobaczymy się po raz ostatni  zapewne na parę miesięcy. Bo nie oszukujmy się: nie wrócę szybko do takiego napiętego życia towarzyskiego.

Poniżej cała rozmowa z Małgorzatą Rozenek o baby shower:


Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali w USA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali w USA

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×