Małgorzata Potocka jest babcią trzech uroczych chłopców. Jak czuje się w tej roli? Sporo tu samokrytyki [WIDEO]

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka zdradziła, jaką jest babcią. Co wyznała w rozmowie z naszą reporterką?

Małgorzata Potocka ma dwie córki, obie doczekały się już dzieci. Starsza, Matylda ma 11-letniego syna Tadeusza, a młodsza, Weronika Ciechowska kilka miesięcy temu urodziła drugiego syna. Naszej reporterce aktorka opowiedziała, jak znajduje się w roli babci.

Małgorzata Potocka: wnuki

Potocka, będąc jeszcze studentką, poznała swojego pierwszego męża, starszego o 14 lat wykładowcę i artystę fotografii Józefa Robakowskiego. Z tego związku ma córkę Matyldę, która przyszła na świat w 1978 r. Później aktorka związała się z Grzegorzem Ciechowskim, z którym doczekała się drugiej córki, Weroniki. Kobieta mieszka w Nowym Jorku wraz z mężem Victorem Polanco. Mają dwoje dzieci. Dwa lata temu przyszedł na świat Grzegorz, który otrzymał imię po zmarłym dziadku, a na początku listopada ubiegłego roku urodził się Mateo.

Małgorzata Potocka o tym, jaką jest babcią

W rozmowie z naszą reporterką wyznała, jak odnajduje się w roli babci.

Jestem fantastyczną babcią na zdjęciu, ponieważ jestem osobą niezmiennie pracującą. Moje ukochane wnuki w Ameryce odwiedzam co pół roku. Teraz byłam przez miesiąc z nimi na Dominikanie, niedługo jadę do nich też na chwilę.

Małgorzata przyznaje, że jej wnuk Tadeusz jest wyjątkowo inteligentny:

W Warszawie na Żoliborzu Tadeusz spędza ze mną niedziele, albo soboty. Wyrywamy się wtedy na cały dzień – albo do mnie, albo do kina czy teatru lub mamy jakieś inne wspólne przygody. On już jest poważnym facetem, te dziecięce zabawy go nie interesują ale mamy świetną komitywę, bo jest wściekle inteligentną bestią.

Jesteście fanami Małgorzaty Potockiej?


Kalina Ben Sira, Małgorzata Potocka i właścicielka hotelu NO Name Katarzyna Marciniak (Paweł Wodzyński - materiały prywatne)

Kalina Ben Sira, Małgorzata Potocka i właścicielka hotelu NO Name Katarzyna Marciniak (Paweł Wodzyński - materiały prywatne)

Małgorzata Potocka - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Małgorzata Potocka - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ta pani zawsze gada głupoty, przechwałki jak każda babcia (moje wnuki są naj, naj tak jak moje dzieci, tak jak ja sama) a sedno sprawy to żeby zamieścili fotki i nazwiska nie przekręcili!!! Trzeba istnieć w internecie, żeby nie zapomnieli!!!

  • ta co wie pisze:

    Jako babcia moze i sie sprawdza, jako matka juz nie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×