Szukaj

Kinga Rusin oceniła wybór Małgorzaty Ohme na prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. Łączy je wspólny sukces [WIDEO]

Kinga Rusin, Małgorzata Ohme, Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin o zmianach w Dzień Dobry TVN. Dziennikarka oceniła wybór Małgorzaty Ohme na prowadzącą poranne show. Obie gwiazdy łączy wspólny, ogromny sukces sprzed 9 lat.

Kinga Rusin od ponad 25 lat uchodzi za jedną z największych ikon polskiego dziennikarstwa. Gwiazda zadebiutowała w latach 90., będąc na trzecim roku italianistyki, na antenie TVP. Obecnie błyszczy jako gospodyni Dzień Dobry TVN. Dotychczas mogliśmy oglądać ją w wybrane weekendy. Teraz się to zmieni, bowiem producenci porannego show przemeblowali grafik gospodarzy.

W rozmowie z naszą reporterką, Kina Rusin opowiedziała o zmianach w Dzień Dobry TVN, jakie od września czekają widzów. Jesienią wszystkie duety będą pojawiać się znacznie częściej:

O godzinie 7.30 każda z par będzie pracowała w systemie tygodniowej przerwy, co dla mnie i Piotra oznacza faktycznie 2 razy więcej programów do poprowadzenia, więc dziękujemy za zaufanie naszej dyrekcji, że nam powierzyła podwójny ciężar do udźwignięcia – 3,5-godzinny program na żywo, to jest naprawdę duże wyzwanie. Dużo gości, dużo tematów, dużo zmian merytorycznych też. Zobaczymy, jak to będzie w praniu wyglądało. Zawsze zmiany oceniają widzowie, my nie możemy wypowiadać się, jako osoby zaangażowane, na temat zmian, przed tym, zanim zostaną one wprowadzone w życie. Sama będę się temu przyglądać z zaciekawieniem – wyznała Rusin przed naszą kamerą.

Nową parą prowadzących, która dołączyła do obsady Dzień Dobry TVNMałgorzata Ohme i Filip Chajzer. Duet zajął miejsce, jakie zwolniło się po Magdzie Mołek i Marcinie Mellerze. Kinga Rusin oceniła wybór dyrekcji TVN-u. Czy jej zdaniem słynna psycholog dziecięca sprawdzi się w formacie, w jakim dotychczas była jedynie gościem?

Małgosię znam bardzo dobrze. Napisałyśmy razem książkę, 10 lat temu, więc znamy się jak łyse konie. Myślę, że nie trzeba Małgosi udzielać rad. Poradzi sobie na pewno. Ale jeżeli będzie chciała jakiejś rady i mnie poprosi, to na pewno zawsze jestem do jej dyspozycji – przyznała Kinga w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz: Małgorzata Ohme jest zakochana! Znalazła miłość na swoich 40 urodzinach!

Kinga Rusin i Małgorzata Ohme – wspólna książka

Książka, o której wspomniała Rusin, to słynny bestseller Co z tym życiem?, który nieoficjalnie był dissem na publikację jej byłego męża, Tomasza Lisa, Co z tą Polską?. Dziennikarka w rozmowie z Małgorzatą Ohme zwierzyła się z największych traum. Gwiazda wyjawiła sporo sekretów z życia osobistego, jednym z nich było przyznanie się do myśli samobójczych.

Przypomnijmy: Kinga Rusin chciała popełnić samobójstwo! Wypłynęły na jaw szokujące fakty z życia gwiazdy TVN-u

Kinga Rusin i Małgorzata Ohme wydały wspólną książkę

Kinga Rusin i Małgorzata Ohme wydały wspólną książkę


Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na Top of the Top 2019 w Sopocie

Małgorzata Ohme na Top of the Top 2019 w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×