Szukaj

Małgorzata Ohme porównuje Kingę Rusin do swojej 13-letniej córeczki i zapowiada: „Będą kolejne afery” [WIDEO]

Małgorzata Ohme o wpisie Kingi Rusin

Małgorzata Ohme o wpisie Kingi Rusin

Małgorzata Ohme skomentowała relację Kingi Rusin z imprezy u Beyonce. Dziennikarka porównała koleżankę z pracy do swojej nastoletniej córki. Jak ocenia całą sytuację jako psycholog? O to zapytała ją nasza reporterka.

Kinga Rusin zupełnie niechcący wywołała w mediach prawdziwą burzę. Gwiazda opublikowała relację z oscarowego afterparty u Beyonce, na którym spotkała największe światowe gwiazdy. Do wpisu dołączyła zdjęcie z Adele. Publikacja w błyskawicznym tempie doczekała się przedruków w polskich i zagranicznych mediach. Odbiór był różny – od zachwytów po oburzenie. W efekcie dziennikarka zarchiwizowała swój wpis.

Małgorzata Ohme o wpisie Kingi Rusin

Małgorzata Ohme, redakcyjna koleżanka Kingi oraz ceniona psycholog dziecięca, skomentowała całą sytuację w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Prezenterka przyznała, że jej zdaniem Kinga ze swoim wpisem mogła zrobić to, na co tylko miała ochotę. W końcu to jej post, jej zdjęcie, jej profil na Instagramie, dlatego Rusin nie musi nikomu tłumaczyć się z podejmowanych przez siebie decyzji.

Jeśli wrzucasz jakiś wpis, który spotyka się z wielką krytyką, to wiadomo, że go usuwasz. Po co narażać się na jakiś dyskomfort. Instagram, który tworzymy to jest nasz świat. W ogóle nasze social media, to jest nasz wirtualny świat. Nie musimy do tego świata wpuszczać ludzi, którzy są negatywnie do nas nastawieni.

View this post on Instagram

W związku z olbrzymią liczbą fałszywych informacji oraz pytań od dziennikarzy i internatutów ws słynnego zdjęcia z Adele poniżej moje odpowiedzi: Czy był zakaz fotografowania? Był zakaz fotografowania i filmowania zabawy (w środku budynku). Nikt jednak nie zakazywał robienia sobie nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy. Jakie były okoliczności zrobienia tego zdjęcia z Adele? Czy miała Pani zgodę na publikację? Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady. Czy ktoś ze strony Adele zwracał się do Pani? Czy czegoś żądał? Nikt ze strony Adele nie zgłosił się z jakimikolwiek pretensjami, ani niczego nie żądał. Czy sprzedała Pani zdjęcie jakimkolwiek mediom? Zdjęcie nie było nikomu sprzedane. Zostało, jak wszystkie moje zdjęcia, opublikowane na moim profilu. Nie udzielałam nikomu zgody na publikację, pomimo masy próśb mailowych z różnych redakcji światowych. Redakcje te opublikowały to zdjęcie na własną odpowiedzialność. Dla zainteresowanych, jutro opublikuję odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ws RELACJI Z IMPREZY w tym dlaczego tamten post jest obecnie niewidoczny.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Ohme skomentowała też wydźwięk tekstu, jaki zamieściła Rusin. Ekscytację dziennikarki porównała do tej, jaką momentami przejawia jej nastoletnia córeczka:

Nie dziwi mnie to, że wrzuciła najpierw spontanicznie jakiś wpis, a to, że mówiła językiem nastolatki? Kto z nas, jak nie był podekscytowany, czymś zaabsorbowany, nie mówi czasem jak moja 13-letnia córka. A to, że to miało taki efekt oddziaływania spowodowało, że to zdjęła. Myślę, że to jest kolejna afera. Internet żyje od kryzysu do kryzysu. Będą kolejne afery. Tyle.

Dodajmy, że Kinga obiecała przywrócić swój wpis w momencie, który uzna za właściwy.

Cała rozmowa z Ohme poniżej.


Córka Małgosi Ohme - Klara

Córka Małgosi Ohme - Klara

Kinga Rusin na after party po Oscarach

Kinga Rusin na after party po Oscarach

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×