Edward Miszczak dzwonił z krzykiem do Małgorzaty Ohme. Po jego odejściu z TVN gwiazda ma sporo do powiedzenia

Małgorzata Ohme, Edward Miszczak

Małgorzata Ohme, Edward Miszczak

Małgorzata Ohme o pracy z Edwardem Miszczakiem. Nie zawsze było różowo. Zdradziła nam sporo szczegółów. Już wiadomo, jakim szefem był dyrektor programowy TVN.

Edward Miszczak lata temu dostrzegł w Małgorzacie Ohme gwiazdorski potencjał. Najpierw psycholożka dziecięca gościła w formatach TVN-u w roli ekspertki. Z czasem przyszła pora na współpracę w szerszym zakresie. W 2015 roku była jurorką w Aplauz Aplauz, a cztery lata później poprowadziła trącący myszką Big Brother oraz jego wydania specjalne emitowane na żywo. Poszło jej na tyle dobrze, że tuż po zakończeniu pierwszej edycji reality-show podpisała kontrakt z Dzień Dobry TVN.

Dziś Ohme jest jedną z głównych gwiazd stacji, która regularnie bryluje na salonach. Podczas pokazu Łukasza Jemioła udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, której opowiedziała, jakim szefem był Miszczak. Przed jego odejściem nie pozwalała sobie na taką szczerość.

Małgorzata Ohme o Edwardzie Miszczaku jako szefie

Małgorzata nie ukrywa, że telewizyjną karierę zawdzięcza byłemu dyrektorowi programowemu TVN. Gdyby nie on prawdopodobnie nie byłaby dziś gospodynią śniadaniówki i nie prowadziłaby jej w taki sposób:

To jest człowiek, któremu zawodowo zawdzięczam najwięcej. Dla wszystkich ludzi: począwszy od wydawców, reporterów, ludzi, którzy pracują w biurze, gwiazd, Edward był bardzo ważną osobą. On nas wszystkich sformatował. Było coś takiego jak era Edwarda, a teraz jest nowa era.

43-latka opowiedziała o telefonach od Edwarda. Zdarzało się, że potrafił na nią nakrzyczeć. Dla równowagi nie brakowało też rozmów pełnych komplementów:

Wszyscy czekamy, nie wiemy, jak tak naprawdę będzie. Ale czasami tęsknię za jego telefonami, gdy krzyczał, dlaczego się głupio śmieję, a za chwilę mówił, że to było wspaniałe. Pan Edward jest niesamowitym człowiekiem i każdy, kto go zna, wie, że nikt nie ochrzani cię tak, jak on, ale jednocześnie nikt nie będzie takim wsparciem jak on.

Spekuluje się, że Miszczak od stycznia 2023 roku przejmie stary w Polsacie, z którego podobno ma odejść Nina Terentiew. Czy Małgorzata odeszłaby z TVN, gdyby otrzymała propozycję z konkurencji?

Nie wydaje mi się, żeby miał mi do zaproponowania coś więcej, niż moje ukochane „Dzień Dobry TVN”. Dla mnie ten program jest spełnieniem moich marzeń. Nie wiem, czy ja bym chciała zaczynać coś od nowa. Czuję się tutaj dobrze. Wszystko zależy od tego, czy czułabym się zagrożona i w jakiej byłabym sytuacji. Ja kocham tę pracę i żałuję, że mamy tak mało dyżurów, coraz mniej [do obsady dołączyła nowa para prowadzących – red.]. A poza tym TVN i wartości, które wyznaje, to jest coś, co ja też mam w swoim sercu.

Myślicie, że Edwardowi będzie miło, gdy wysłucha rozmowy ze swoją protegowaną?


Edward Miszczak

Edward Miszczak

Małgorzata Ohme o Edwardzie Miszczaku

Małgorzata Ohme o Edwardzie Miszczaku

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer i Edward Miszczak – jesienna ramówka TVN 2019

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech zniknie Rozenkowa!!!!!!

 • GośćRoxana pisze:

  Rozenek to porażka.. Plastikowa lala zadufana w sobie. I ten rok poprawiania sobie włosów.. Do pięt nie dorasta Torbickiej.

  • Gościna pisze:

   Nie mam nic do Pani Małgorzaty Rozenek- Majdan. To jej sprawa co i jak robi, jak wygląda itd. Na swoim insta może pokazywać co chce i jak chce. Ale ddtvn to program ogólnopolski dla nas widzów i w tym programie nie powinno być tej pani. Niestety nie wszystko jest do wyuczenia!! Trzeba mieć ” to coś” w sobie, żeby prezentować taki program. Głos chropowaty, niestety niemiły dla ucha. Akcentowanie każdego wyrazu w taki sposób, że robi się aż ciężko, przerwy między wyrazami nie wiadomo po co i na co. Przesadnie pokazywany niby luz i śmiech tej pani, który jest wymuszony, sztuczny i przeszkadza w skupieniu się na gościu i temacie rozmowy. I do tego stres, tiki,gubienie się w tematyce, roli itd. itp. Nie wszystkie marzenia są do spełnienia i nie wszystkiego da się nauczyć u foniatry i logopedy. Dlaczego mamy się”męczyć”oglądając i słuchając tej pani skoro ona jest dla nas a nie my dla niej?? Pani Małgorzato, może już wystarczy?

  • Izka pisze:

   Moja 76-letnia mama, która nie muszę tłumaczyć dlaczego nie ma pojęcia kto zacz „ta Rozenkowa”, po 10 minutach przełączyła ukochaną śniadaniówkę, którą ogląda namiętnie, i codziennie od lat. Jak stwierdziła stanowczo, no nie dało się tego oglądać, i słuchać dziecko. Wszystko w temacie.

 • Gość pisze:

  Nie wiem, o jakim potencjale mowa?… Nudna, przewidywalna, pozbawiona charyzmy, poczucia humoru, brak też jakiejś wyjątkowej urody, więc nie rozumiem, jak mogła zostać prowadząca ddrvn?

 • Gosc pisze:

  Najgorsza prowadząca to pani Rozenek.To kompletna porażka .Przecież cudowna dziennikarka jest pani Agata Młynarska. To ona powinna być obok p Skorzynskiego.😔

  • Gość pisze:

   Zgadzam się.Proszę wymienić p.M.R.
   Wszystkie pary miały małe „wpadki” ale tej lalki sztucznej nie można oglądać a słuchać 😡straszne😩

 • Gośćm Maria pisze:

  Beznadzieja Majdanowa
  Głupie puste babsko

  • Gość Bez Rozenek! pisze:

   To prawda! Bez Rozenek! Jest tak denerwujaca, beznadziejna i ten anorektyczny wygląd! Masakra, nie oglądam DTVN z jej udziałem!

 • Gość pisze:

  Jedyni wspaniali prowadzacy to Wellman i Prokop reszta to żenada i brak słów.

 • Gość pisze:

  Miszczak słabo wybierał większość prowadzących. Są słabi.

 • Gość pisze:

  Trącący myszką? Co to znaczy ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×