Gosia Ohme szczerze o nowej narzeczonej Filipa Chajzera. Pod jej wpływem zmienia się jego osobowość. „Nie jest jego fanką”. Podała konkretne przykłady

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Małgorzata Ohme poznała narzeczoną Filipa Chajzera. Jakie sprawiła wrażenie? Gwiazda TVN nie pozwoliła się ciągnąć za język i wszystko wygadała. 

Filip Chajzer przed kilkoma miesiącami rozstał się z dotychczasową partnerką, Małgorzatą Walczak. Niedawno media obiegła kolejna wiadomość na jego temat. Prezenter Dzień Dobry TVN wszedł w związek z młodszą o 13 lat Julią.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie – przekazał informator Pudelka. I dodał na temat zaręczyn dziennikarza: – Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy.

Przed kilkoma dniami na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie narzeczonych.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała na temat nowego związku z Filipa z jego koleżanką z pracy, Małgorzatą Ohme.

Małgorzata Ohme o narzeczonej Filipa Chajzera

Nasza rozmówczyni zaczęła od skomentowania zmiany looku przyjaciela, który przefarbował włosy na jasny blond.

Przyzwyczaiłam się. Na początku byłam w szoku. Bo myślałam, że to jest taki wakacyjny look. Zaznaczam, że Filipa kocham i uwielbiam w każdym wydaniu. Szanuję to, że na różnych etapach życia mamy różne potrzeby. Ale wolałam go w takich jego naturalnych włosach i on to wie. Nie jestem fanką tych włosów, ale dzisiaj się już przyzwyczaiłam i spotkałam się z opiniami, że wielu osobom jego nowy look się podoba i nawet zastanawiają się, czy nie przefarbować się tak, jak on. Więc zdania są podzielone. Ale o gustach się nie dyskutuje.

Czy poznała jego narzeczoną? Jak się okazuje – tak. Julia ma na partnera dobry wpływ. Gosia jest przekonana, że to właśnie dzięki niej niedawno dostała od Filipa kwiaty.

Tak, poznałam jago nową narzeczoną. Jest bardzo fajna, mądra i dojrzała. Jest bardzo rozsądną, fajną dziewczyną spoza branży. To też jest fajne, kiedy ktoś jest spoza branży i ma do tego dystans. Nie jest fanką Filipa i w ogóle nie o to chodzi, tylko jest po prostu jego dziewczyną, bardzo rozsądną. Kiedy dostałam kwiaty od Filipa w „DD TVN”, to wiedziałam, że to jest też jej wpływ. Ona uczy go doceniać rzeczy ważne. Wydaje mi się, że Filip jest naprawdę szczęśliwy i ja cieszę się jego szczęściem.

Czy Filip planuje ślub?

Nie wiem. Myślę, że nie. Dopiero co się zaręczyli. Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni, bo to się wydarzyło na wakacjach, na których byli. Tak czasami jest, że niektórzy ludzie chodzą ze sobą 10 lat i dopiero wtedy się decydują i to wcale nie znaczy, że będą ze sobą do końca życia, a czasami coś kliknie i wiesz, że to jest to. Filip jest spontaniczny i myślę, że on tak naprawdę gdzieś w tym wszystkim bardzo potrzebował kogoś, przy kim będzie zasypiał i się budził. Myślę, że jest im bardzo dobrze, bardzo im kibicuje.

Jesteście fanami Filipa?


Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Filip Chajzer pokazał narzeczoną

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme

Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer u fryzjera

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kryzys wieku średniego przedwsześnie go dopadł. Wróżę trzy lata miłości. A potem niech pozna smak zdrady

 • Gość pisze:

  No niestety Filip nie dorósł do roli ojca i nigdy nie dorośnie.Sorry ze to pisze,ale Filip sprawia wrażenie jakby nie do końca był halo

  • Gość pisze:

   Żadna dojrzała dziewczyna nie związałaby się z takim niedojrzałym i nieodpowiedzialnym facetem…

 • Gość pisze:

  Nie jest oni pajacem,ani nie jest stary a tym bardziej głupi…po co pisać takie bzdety

 • Zniesmaczona pisze:

  Przeraża ta pani radość zdradził oszukał matkę swojego dziecka rodzinę. Ojciec wypowiadał się że jest zszokowany . Dziecko pozbawił normalnego życia domu. Odszedł do kochanki teraz zmienił na następną jest szczęśliwy (egoista) . Urodziny świętował z rodzinką podłą ale o synku i wnuku zapomnieli. On przybył na urodziny dziecka i świetnie się bawił . Pani psycholog wniebowzięta . Jakie szkoły ona kończyła. Była partnerka powinna odebrać prawa do dziecka i zerwać z patologiczną rodziną i to jak najszybciej

 • gość pisze:

  Co ona bredzi? Nie miał z kim zasypiać do tej pory?

 • GoBasiaść pisze:

  Jestem zdania, że to „pajac” lubiący koło siebie ruch, zamieszanie. Każdemu wolno po swojemu ale brakiem kultury i skracaniem dystansu nie zyskuje się przyjaźni widzów.

 • Gość pisze:

  Stary a glupi, eh

 • Daria pisze:

  Filp jest szczesliwy to najważniejsze a to że jego dziecko wychowuje się w rodzinie patch czyli patologicznej to szczegół. Ona chyba powinna wiedzieć jakie skutki powoduje kiedy dziecko nie ma dwóch rodziców 24/7

  • Joanna pisze:

   No jakie skutki ? Ależ Pani głupoty opowiada. To lepiej niech dzieci żyją w rodzinach, gdzie rodzice się nie kochają i nie szanują, zamiast kiedy mieli by żyć osobno i każdy szczęśliwy. Proszę się zastanowić nad tym co Pani opowiada, bo to istny bełkot

  • Gość pisze:

   jakie skutki ? moje dziecko jest szczęśliwe bo widzi szczęsliwych rodziców , osobno ale szczęśliwych !

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×