Big Brother: Małgorzata Ohme już wie, kto zrobi karierę, a kto przepadnie bez echa! Oto jej dwa typy [WIDEO]

Małgorzata Ohme, Big Brother

Małgorzata Ohme, Big Brother

Małgorzata Ohme oceniła uczestników Big Brothera. Kto jej zdaniem zrobi największą karierę po programie, a o kim słuch może zaginąć? Poznaj typy gospodyni i psycholożki reality-show.

Od ponad miesiąca możemy oglądać program Big Brother, który po 11 latach powrócił na antenę TVN-u. Obsada reality-show została dobrana na podstawie rozmów z kandydatami i obserwacji psychologicznych. Jedną z osób, które odpowiadają za obecny skład uczestników jest znana psycholog dziecięca – Małgorzata Ohme.

Gospodyni cyklu Big Brother nocą w rozmowie z naszą reporterką wskazała największą gwiazdę programu. Jej zdaniem uczestnikiem, o którym będzie głośno po zakończeniu trwającej edycji jest Maciej Borowicz. Ohme uważa, że 31-letni dj z Poznania jako jedyny ma charyzmę i siłę przebicia, co zresztą udowodnił w trakcie programu, w którym byliśmy świadkami jego mowy nienawiści pod adresem kilku mieszkańców domu Wielkiego Brata:

Sama poznaję tych uczestników i z tygodnia na tydzień dowiaduję się mnóstwa interesujących rzeczy i zmieniam czasami zdanie. Myślę, że osoba , która może odnieść sukces to Maciej. Taki negatywny bohater. Został usunięty z domu Wielkiego Brata, ale to jest idealny przykład na to, że można wyjść w niefajny sposób, ale jeśli masz charyzmę, silną osobowość, wierzysz w siebie, to będziesz sobie potrafił poradzić nawet z taką kryzysową sytuacją. To jest bardzo charyzmatyczna postać. Pytanie jest takie, czy media potrzebują dziś takich osób? Ja obserwuję, co on robi po wyjściu z Domu Wielkiego Brata i jestem pełna podziwu. Bardzo precyzyjnie rozgrywa sytuację bycia w Domu Wielkiego Brata. Mimo że tam nie jest, to ciągle tam jest tak naprawdę. W związku z tym, myślę, że to jest bardzo interesująca osoba, która może coś zrobić.

Według Małgorzaty po Big Brotherze raczej prędko nie usłyszymy o pochodzącym z Ukrainy Olehu:

Kto przepagnie bez echa? To takie stygmatyzujące. Bo czasami jest jakaś potrzeba medialna, że ktoś, kto był kompletnie niewidoczny pasuje do jakiegoś formatu, odnosi sukces. Albo ktoś, kto był niewidoczny, ma jakąś niezwykłą umiejętność i otwiera sobie kanał na YouTube’ie. Nie widzę dzisiaj Oleha. Nic o nim nie wiem. Wydaje mi się, że widzowie też o nim za dużo nie wiedzą. Jeżeli tak będzie się pokazywał, to nic się o nim nie dowiemy i o nim zapomnimy. Więc to jest taka najbardziej charakterystyczna osoba, która może minąć bez echa.

Czy uczestnicy Big Brothera są w stanie zamydlić oczy widzom i ukryć swoje największe wady?

Każde wejście do show-biznesu i bycie na świeczniku jest ryzykiem. Jest pokazaniem siebie w bardziej lub mniej kontrolowany sposób. W domu Wielkiego Brata jest mniej kontrolowanym, bo zbyt długo to się dzieje, aby oni mogli swoimi wizerunkami zarządzać. Więc teraz rodzi się pytanie: „jakie moja osobowość budzi emocje?”. Czy to są tylko pozytywne czy też kontrowersyjne? To jest wystawienie się na ocenę. Nie wiem, czy my wszyscy mamy taką świadomość, bo za każdym razem, kiedy zderzamy się z hejtem w internecie, czy z magazynami kolorowymi, które budują historię, która nigdy nie miała miejsca, to nie wiem czy istnieje taka osoba, która ma takie narzędzia i tak jest zbudowana, żeby mogła sobie z tym poradzić. Pytanie jakie oni mają zasoby do tego, żeby poradzić sobie z oceną? Bo ta ocena w ich przypadku, zawsze będzie pełna różnych rzeczy. Nie ma tam osoby, która wyjdzie i będzie miała 100% pozytywnych opinii. Ja zawsze mówię: „Usłyszysz o sobie wszystko najgorsze i wszystko najlepsze”. Pomyśl o czymś najgorszym co o sobie myślisz, o czymś, co chciałbyś ukryć, to wiedz, że na pewno w tych komentarzach to przeczytasz. I musisz się na to przygotować. Jak to usłyszysz, to będziesz miał narzędzia, żeby to zbanować.

Kto waszym zdaniem zasłużył na zwycięstwo w reality-show TVN7? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Szokująca nagła przemiana wulgarnego Maćka z “Big Brothera”: “Czuję się zażenowany swoim zachowaniem”. Co za cudowne oświecenie!

Zobacz: Pikantne sceny w “Big Brotherze”! Po wyjściu spod prysznica zrobiło się gorąco! Nic się nie ukryło!

Zobacz: Gwiazda “Big Brothera” pracowała z Anną Lewandowską! Ich wspólny projekt zna każdy z was [WIDEO]


Maciej Borowicz – Big Brother 7

Maciej Borowicz – Big Brother 7

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×