Małgorzata Ohme już po zaręczynach! Kiedy ślub? Gwiazda TVN otwarcie o swoich planach. Zdradziła, kto będzie świadkował

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak zaręczyli się! Prowadząca Dzień Dobry TVN zdradziła, co ze ślubem. Kto będzie świadkiem? Ma bardzo konkretną wizję małżeństwa.

Małgorzata Ohme jest częścią duetu prowadzących Dzień Dobry TVNRazem z Filipem Chajzerem rozmawiają z gośćmi zaproszonymi do studia, poruszają ciekawe tematy. Praca w śniadaniówce nie jest jednak jej telewizyjnym debiutem. Po raz pierwszy zdobyła popularność, występując w programie Okiem Ohme, którego była gospodynią. Następnie mogliśmy zobaczyć ją w programie Życie od kuchni emitowanym w TVP2, a także w show Aplauz, aplauz, gdzie była jurorką. Była również współprowadzącą Big Brothera, a także Big Brother nocą i Big Brother Raport.

Sukcesy zawodowe nie szły jednak w parze ze szczęściem w miłości. W wieku 20 lat poznała swojego byłego męża, Rafała Ohme, który był od niej 11 lat starszy. Ona była studentką, on jej wykładowcą. Po dwóch latach znajomości byli już małżeństwem i doczekali się dwojga dzieci. Związek ten ostatecznie zakończył się rozwodem w 2015 roku. Pięć lat później poznała kolejnego mężczyznę, z którym do dziś tworzy szczęśliwy związek.

Wybrakiem prezenterki jest Rafał Jakóbiak – biznesmen związany z branżą stomatologiczną. CEO GLOBAL D POLAND to firma, z którą związał swoje zawodowe życie i jest w niej dyrektorem zarządzającym. Razem z ukochaną zaliczyli już kilka publicznych wystąpień. Ostatnio brylowali razem na pokazie Łukasza Jemioła, gdzie nie szczędzili sobie czułości podczas wejścia na czerwony dywan (zobacz zdjęcia).

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak zaręczyli się. Kiedy ślub?

Podczas wspomnianego wydarzenia Małgorzata udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Przed naszą kamerą pochwaliła się, że jest już po zaręczynach z Rafałem. Gwiazda TVN-u wie, że jej ukochany jest gotowy, by spędzić z nią resztę życia. Czy to oznacza, że wkrótce się pobiorą? Oto co nam powiedziała:

Rafał mi się oświadczył, więc w tym sensie zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie. Czy ja potrzebuję ślubu? Nie potrzebuję tego do niczego tak naprawdę, już byłam żoną. Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten czas i że ja będę wiedziała, kiedy ten czas nadejdzie.

Chociaż na razie Ohme i Jakóbiak nie staną na ślubnym kobiercu, to jeśli do tego dojdzie, para ma już upatrzonego jednego ze świadków:

Mogę powiedzieć, że na pewno na moim ślubie świadkiem będzie Andrzej Polan.

Życzymy dużo miłości.


Rafał Jakóbiak - partner Małgorzaty Ohme

Rafał Jakóbiak - partner Małgorzaty Ohme

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Ohme całuje partnera - pokaz Łukasza Jemioła

Komentarze

 • Gość pisze:

  Elegancko i godnie !?
  Rzuciła się na partnera jak osoba po zażyciu CZEGOŚ

 • Gość pisze:

  co się tak dziwicie, kochają się, miedzy nimi jest chemia , i bardzo dobrze…

 • Gość pisze:

  Przykre. Dziewczyna fajna, wydaje się inteligentna , podobno z wykształcenia psycholog. A rzuca się na tych chłopów jak oszalała. Już takie zdjęcia były jak adorowała szefa Onetu. I teraz to samo. Kobieta ma być wycofana, ma czarować, uwodzić i mieć tajemnicę a nie rzucać się na faceta. Jest z tych , które kochają bardziej a to zawsze się źle kończy. Niestety.

 • Gość pisze:

  Całują się jak nie spelna rozumu na pokaz

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×