Ohme i Kalczyńska o zastąpieniu Rozenek w „DDTVN”. „To nie jest trudne zadanie”. Padły argumenty. A więc to taki mają stosunek do koleżanki

Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek, Anna Kalczyńska

Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek, Anna Kalczyńska

Małgorzata Ohme i Anna Kalczyńska o kontrowersjach wokół udziału Gosi Rozenek w Dzień Dobry TVN. Padły odważne opinie. 

Małgorzata Rozenek zadebiutowała w Dzień Dobry TVN w sierpniu tego roku. Od początku budziła spore kontrowersje. Zgromadziła spore grono fanów, jak i hejterów. Ci drudzy są tak natarczywi, że media raz po raz rozpisują się o możliwym zastąpieniu Gosi przez inną dziennikarkę. Ostatnio w tym kontekście pisało się o Agacie Młynarskiej.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała na temat ewentualnego zastąpienia z koleżankami Gosi ze śniadaniówki, Małgorzatą Ohme Anną Kalczyńską.

Małgorzata Ohme i Anna Kalczyńska o Gosi Rozenek

Ohme przyznała, że jeśli ktoś miałby zastąpić Rozenek, to nie byłoby to trudno, ponieważ jest ona w nieprawdopodobny sposób prześladowana i hejtowana.

To nie jest trudne zadanie zastąpić Małgosię Rozenek, bo ktokolwiek by Małgosię zastąpił, to i tak by uzyskał miano następcy Małgosi Rozenek, ponieważ poziom prześladowań i hejtu związanego z Gosią jest nieprawdopodobny. Jest skandaliczny. To czy ona będzie w tym programie, a myślę, że będzie, to że ktoś uważa, że się nadaje, ktoś inny, że się nie nadaje, natomiast nigdy nie było aż takiej agresji. Wystarczy prześledzić social media. One żyją tylko wtedy, gdy Gosia jest w programie.

Dodała, że Rozenek ma „umiejętność polaryzacji ludzi”, podczas gdy ona sama nie budzi takich emocji. Niemniej jednak docenia to, jak bardzo jej koleżanka stara się, aby stale polepszać swoje kwalifikacje i dobrze wypadać na ekranie.

Gosia ma umiejętność polaryzacji ludzi. Są osoby, które ją absolutnie uwielbiają i jest ta druga część, która jej nienawidzi. Nie ma środka. Kiedyś twórcy telewizji mówili,  że taka ma być gwiazda. Ja taką gwiazdą nie jestem, nie wzbudzam tyle nienawiści i może uwielbienia. Jestem bliżej środka, może to jest nudne. Natomiast myślę, że Gosia się bardzo stara. Wiem, że bardzo się przygotowuje, bardzo jej zależy. Nie oglądam tych naszych programów, bo jestem zmęczona telewizją, więc trudno mi to oceniać. Od ludzi z wewnątrz wiem, że jest w to bardzo zaangażowana i też jest mega twardą laską. Myślę, że wiedziała, że tak będzie. Też ma ludzi, którzy ją chronią, wspierają. Nic złego się nie wydarzy.

Kalczyńska oczywiście wie, że Rozenek wywołuje wiele emocji. Uważa jednak, że nie przeszkadza jej to, ponieważ po prostu lubi się konfrontować.

Rzeczywiście Gosia jest osobą, która wywołuje dużo emocji. Wywołuje dużo sympatii i także innych komentarzy. Ale myślę, że jej to nie przeszkadza. Ona jest po prostu osobą, która lubi się konfrontować.

Jak widać zarówno Ohme, jak i Kalczyńska bardzo wspierają Rozenek i doceniają to, że tak łatwo nie daje za wygraną internetowym zawistnikom.

Jesteście fanami Gosi?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Anna Kalczyńska - Bal Fundacji TVN

Anna Kalczyńska - Bal Fundacji TVN

Gosia Ohme - Woman Power 2022

Gosia Ohme - Woman Power 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  A może jak Miszczak mówił mamy jej po prostu dość wszędzie.. Ddtvn Rozenek, milionerzy Rozenek, in vitro Rozenek, były mąż Rozenek święta u Rozenek, w co się ubrała Rozenek, co jea Rozenek, co powiedział Radzio fo Rozenek.. Przestańcie w kółko powtarzać, że to hejt. Czy Dorota Wellman która od lat pracuję w TV i jrst osoba publiczna przejadła się widzom? Wręcz przeciwnie. Bo nie widujemy jej na kszdym kroku a jeżeli się pojawia to ma naprawdę coś do powiedzenia, jest oczytana i błyśnie profesjonalizmem. I nie zanudza innych wnętrzem domu, szafy i mężem.

  • Gość pisze:

   Zgadzam sié w stu procentach 🙂

  • Gość pisze:

   Zgadzam się, masz zupełną rację, Rozenek nie nadaje się, ale TVN ja trzyma ,bo ona ma tam plecy i nieważne że jest mało inteligentna ,ważne że ludzie piszą !!!!

 • Gość pisze:

  To nie jest hejt.Ogólnie lubię Rozenek ale w tym formacie się nie sprawdza.Jest po prostu męcząca .

  • Gość pisze:

   To nie oglądaj, ja nie lubię Sołtysika i to znaczy, że mają faceta zwolnić z pracy?? Ogarnijcie się ludzie, kim jesteście, żeby sobie takie prawa przypisywać,

 • Gość pisze:

  Podsumowaly widzów. One się wszystkie lubią, krytykę mają gdzieś czyli głęboko w poważaniu odbierających i oglądających. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

 • Gość pisze:

  Ohme to może niech sama popatrzy na swoje zachowanie w ddtvn. Z Chajzetem zaczynają się zachowywać jakby nocna impreza się przedłużyła na godz emisji.
  Tvn schodzi na psy. Gdyby nie Tvn 24 to nie byłoby po co włączać tej stacji.

 • Telewidz pisze:

  Nieważne co piszą, byle nazwiska (nazwy stacji) nie przekręcali. Ciągle się na to nabieracie, a to bezpłatna reklama. Nawiasem mówiąc do pani Ohme mam większe zastrzeżenia (głupiutka trzpiotka – jak ona te studia ukończyła, często jak coś palnie to aż Chajzer się śmieje).

 • Gość pisze:

  Wprowadzając panią Rozenek na to stanowisko, TVN liczyło właśnie na rozgłos, klikanie i niekończące się dyskusje. To świadczy o poziomie owej stacji. Profesjonalizm wg nich nie jest potrzebny, rozgłos już tak. Nie liczy się odbiorca tylko szum medialny.Wyrobiony widz powie- ,,TVN strzeliło sobie w kolano”, telewidz żyjący życiem celebrytów powie ,,ale Małgosia tak pięknie się ubiera, jest fajna, otwarta i ma w d… oponentów”
  W tym wszystkim straszne jest to, że dziś sprzedaje się pozłacany jarmark i karczma. Profesjonalizm, erudycja, takt i ogląda są nudne i dla dinozaurów.

  • Telewidz pisze:

   Nieważne co piszą, byle nazwiska (nazwy stacji) nie przekręcali. Ciągle się na to nabieracie, a to bezpłatna reklama. Nawiasem mówiąc do pani Ohme mam większe zastrzeżenia (głupiutka trzpiotka – jak ona te studia ukończyła, często jak coś palnie to aż Chajzer się śmieje).

 • Maria pisze:

  Po co wypisujecie glupoty to jest hejt !!!!Mysle , ze robia to te osoby kobiety , ktore juz przed praca Rozenek to robily.Zazdrosc.Chcialabym zobaczyc te panie pewnie sa grube ,zaniedbane.Radze wziac sie za siebie.Bedziecie milsze.

  • Gość H i R. pisze:

   Małgosia jest bardzo empatyczną
   osobą, dajcie jej spokój. Niektóre Panie zazdroszczą jej otwartości, szczerości i empatii. 🍀 💚 Pani Małgorzato nie przejmować się zazdrośnikami. Jest Pani cudowną mamą, żoną, córką itd. 🌹♥️🍀

  • WIDZ DDTVN pisze:

   Nie interesuje mnie czy Pani Rozenek jest chuda ,czy gruba. Jako widz oczekuję PROFESJONALIZMU DZIENNIKARSKIEGO🙄 i proszę nie pisać bzdur. Pani Dorota Wellman nie jest szczupła i wszyscy ją lubią, bo prezentuje WARSZTAT DZIENNIKARSKI. Czego mamy zazdrościć pani Rozenek, że nie potrafi trzech zdań sklecić po polsku.🤷‍♀️

 • Gość pisze:

  Chodzi tylko o to, że nie nadaje się na to stanowisko. Głos, zachowanie 9wtrącanie się, gdy Ktoś mów), wyciąganie stale spraw osobistych, ciągłe mówienie o swoich dzieciach i Radziu (w każdej pracy życie osobiste zostawia się w domu), nieoczytanie, brak inteligencji i błyskotliwości. Potwierdza powyższe to, że nie wierzy, że tak jest i czuje się oiokrzywdzona.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×