Karolina Pisarek dopiero co wyszła ze szpitala, a teraz musi mierzyć się z tym. Menadżerka ujawnia smutną prawdę. Aż zabrakło jej słów…

Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner

Karolina Pisarek ma za sobą ciężkie chwile. Menadżerka modelki, Małgorzata Leitner, skomentowała jej stan zdrowia i zdradziła, z czym musi mierzyć się jej podopieczna. To okrutne!

Małgorzata Leitner jest jedną z najpopularniejszych agentek gwiazd w Polsce. Przez wiele lat reprezentowała Joannę Krupę, jednak ich współpraca zakończyła się w atmosferze skandalu. Prowadząca Top Model oskarżyła swoją ówczesną agentkę oraz przyjaciółkę o defraudację. Sprawa zakończyła się w sądzie, a Leitner ostatecznie została uniewinniona i oczyszczona z wszelkich zarzutów. Słynna menedżerka współpracowała również z wieloma innymi modelkami, które osiągnęły znaczący sukces w branży, w tym między innymi Sandrą Kubicką czy Kasią Struss.

Obecnie Małgorzata skupia się na promowaniu Karoliny Pisarek, która zyskała popularność dzięki udziałowi w piątej edycji Top Model. Kariera modelki kwitnie, a jej status gwiazdy potwierdza udział w nowej edycji Tańca z Gwiazdami, w którym w parze z Michałem Bartkiewiczem walczy o główną nagrodę programu – Kryształową Kulę.

Małgorzata Leitner o stanie zdrowia Karoliny Pisarek

Przygotowania Pisarek do drugiego odcinka tanecznego show pokrzyżowała choroba. Karolina w ostatnim czasie cierpiała na silne bóle głowy, przez co trafiła na SOR. Istniało niebezpieczeństwo, że może to być guz mózgu, jednak przeprowadzone badania wykazały, że przyczyną dolegliwości jest torbiel w okolicach przysadki mózgowej.

Mimo problemów ze zdrowiem modelka zdecydowała się wziąć udział w programie, do którego nie miała czasu się przygotować. Jej występ spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami ze względu na choreografię, którą układano na chwilę przed emisją odcinka. Małgorzata Leitner postanowiła odnieść się do sytuacji zdrowotnej swojej podopiecznej i negatywnych komentarzy w stosunku do Karoliny. Jak na nie reaguje?

Jako menagerka – ze spokojem. Jako człowiek – jestem oburzona komentarzami, które są bezpodstawne i bezzasadne. Karolina była bardzo chora. […] Karolina jak każdy sportowiec wystąpiła w swoim konkursie, w Tańcu z Gwiazdami. Na tyle na ile mogła, wstała, pozbierała się, mimo że jej stan był bardzo poważny. To jest okrutne, że ktoś może w ogóle myśleć o tym, że to było ukartowane, ustawione. Brak słów.

Ona sama doradzała czy odradzała jej udział w show Polsatu?

Najważniejsze było od początku zdrowie Karoliny. Ja sama byłam rozdarta, bazowałam tylko i wyłącznie na tym, co przekazywał mi mąż Karoliny – Roger, a z czasem ona sama. Dla mnie najważniejsze było, żeby ona żyła, żeby ona była zdrowa, a w drugiej kolejności to, czy wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Tych kontraktów będzie jeszcze milion, natomiast zdrowie mamy jedno. Też się o tym przekonałam w życiu, dlatego zdrowie było i jest najważniejsze.

Podzielacie zdanie Małgorzaty?


Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner – prezentacja kolekcji ubrań polskiej sieciówki

Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner – prezentacja kolekcji ubrań polskiej sieciówki

Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner - Playboy, Samochód Roku 2017

Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner - Playboy, Samochód Roku 2017

Małgorzata Leitner - Premiera książki Barbary Pasek

Małgorzata Leitner - Premiera książki Barbary Pasek

Komentarze

 • Gośćurszula pisze:

  Jest chora i to poważnie dlaczego nie przerwie tego tańca z gwia zdami za cenę.życia przekłada pieniądze hańba

 • Gość pisze:

  Malo kto lubi Pisarek,klamczucha.

  • Lola pisze:

   Moim zdaniem jest to prywatna sprawa a tak na zdrowy rozum to moim zdaniem powinnam myśleć o swoim zdrowiu bo to jest najważniejsze kariera powinna na razie iść na dalszy plan bo zdrowia jej nikt nie odda I nie zwróci pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Co za zenada, skoro taka umierajaca to niech siedzi w domu a nie tanczy,bierze ludzi na litosc,pcha sie wszedzie a sukcesow Zero.

  • Gość pisze:

   Chyba tylko po to żeby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na siebie, skompromitowała się już bardzo mówiąc o kopertach i teraz to

 • Gość pisze:

  Nie da się lubić

 • Gość pisze:

  Czego się nie zrobi dla pieniędzy. fruwająca głupota.
  Ciekawe gdzie ten komentarz.

  • Gość pisze:

   Najbardziej zastanawia za kogo mają się osoby komentujące całą tę sprawę. To już nie jest żadną troska tylko bezzasadne rzucanie się na człowieka. Takie osoby muszą mieć bardzo smutne życie, skoro tak bardzo boli, że ktoś sobie żyje jak chce, a jak już zarabia na tym pieniądze to największy ból ;C Ciekawe jak często one chodzą do lekarza i stosują się do zaleceń. Przecież Polak zawsze wie lepiej 😉

 • Gość pisze:

  Czego się nie zrobi dla pieniędzy. fruwająca głupota.

 • Gość pisze:

  Niewiem za kogo ta dziewucho się uważa

 • Gość pisze:

  Bardzo irytująca ta karolina poprostu nie lubię jej

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×