Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w jury nowego programu! Znamy szczegóły

Małgorzata Kożuchowska

Fotografia: ONS

Małgorzata Kożuchowska, aktorka aktywnie działająca na rzecz potrzebujących, weźmie udział w społecznym projekcie „To dla mnie ważne” Fundacji Aviva. Aktorka zasiadać będzie w jury konkursu, który wyłoni najciekawsze inicjatywy na rzecz dzieci, zgłaszane przez lokalne społeczności z całej Polski. Aviva przeznaczy na nie w tym roku 200 000 PLN. Z tych pieniędzy w najbliższych miesiącach powstaną nowe place zabaw, świetlice, boiska czy sale terapeutyczne. Każdy może zgłosić projekt na www.todlamniewazne.pl i wskazać w głosowaniu swoją ulubioną inicjatywę.

To już 3. edycja projektu, która potrwa do 14 czerwca. W poprzednich edycjach Fundacja Aviva umożliwiła realizację aż 15 projektów konkursowych.

Zróbmy razem coś dobrego. Liczy się każdy głos. To od nas zależy przyszłość naszych dzieci. Dlatego serdecznie zapraszam Was do wsparcia tego projektu – zachęca aktorka i dodaje, że o wygranej w konkursie zdecydować może każdy, kto poprze konkretną inicjatywę.

Głos zabrali też przedstawiciele Fundacji Aviva

Konkurs grantowy „To dla mnie ważne” to wyjątkowa okazja dla każdego, kto chce zmienić życie najmłodszych w swojej okolicy – podkreślają przedstawiciele Fundacji Aviva

Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej w jury konkursu zasiada dr Aleksandra Piotrowska, autorka książek, psycholog dziecięca, Iga Młynarczyk – popularna blogerka parentingowa, prof. Janusz Książyk – kierownik Kliniki Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Jacek Olszewski z zarządu Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej, Paweł Woliński – prezes zrzeszającej rodziców Fundacji Mamy i Taty oraz przedstawiciele Fundacji Aviva.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska jurorką Avivy

Małgorzata Kożuchowska w reklamie Avivy:


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×