Szukaj

Julia Wieniawa nową Małgorzatą Kożuchowską? Aktorka oceniła jej szanse na karierę [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska o Julii Wieniawie

Małgorzata Kożuchowska o Julii Wieniawie

Małgorzata Kożuchowska zachwala Julię Wieniawę

Julia Wieniawa trafiła do serialu Rodzinka.pl w wieku zaledwie 13 lat. Nikt nie spodziewał się, że w ciągu 6 lat zrobi tak zawrotną karierę – z samą zainteresowaną włącznie. Dziś można śmiało powiedzieć, że jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek swojego pokolenia. Doświadczenia nabierała u boku wyjadaczy, takich jak Tomek Karolak czy  Małgorzata Kożuchowska.

Podczas Flesz Fashion Night 2018 reporterka Jastrząb Post zapytała serialową „teściową” Julii, co sądzi o młodziutkiej artystce:

Myślę, że Julka ma te wszystkie składowe charakteru i talent, które są potrzebne do tego, żeby zrobić karierę, żeby zaistnieć i żeby trwać. Bo to, żeby zaistnieć na chwilę, to nie jest taka wielka filozofia. Ale żeby przetrwać przez lata, mieć coś do zaproponowania i żeby widz się nami nie nudził no to już jest sztuka. Myślę, że Julia jest bardzo zdolną dziewczyną, jest prześliczna, ma bardzo dobry gust. Myślę, że jest pracowita i bardzo konsekwentna. Czyli ma te wszystkie cechy, które są potrzebne do tego, żeby zaistnieć i coś w show-biznesie zdobyć.

Czy zdaniem Małgorzaty popularność zmieniła Julię?

Ja nie widzę, żeby ją zmieniła. Cały czas jest pełna energii, ale też takiej wewnętrznej radości, ma poczucie humoru. Ma też sporo dystansu do siebie, co też jest ważne no i cały czas jest też świetnie przygotowana.

Małgorzata jest zachwycona Julią. A wy?

Wyciągnięta z wanny Julia Wieniawa od pasa w dół pragnie pokoju! Na Flesz Fashion Night 2018 wyglądała jak wielki mokry baner!

Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2018: Kożuchowska, Woźniak-Starak, Herbuś, Wieniawa, Siwiec, Zielińska, Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Tego jeszcze nie było! Małgorzata Kożuchowska seksowniejsza od Natalii Siwiec! Jej prześwitująca kreacja pobudza wyobraźnię!


Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night 2018

Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night 2018

Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night 2018

Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night 2018

Małgorzata Kożuchowska – Flesz Fashion Night 2018

Małgorzata Kożuchowska – Flesz Fashion Night 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×