Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN zmieni się nie do poznania! Gwiazda zrywa z łatką kobiety idealnej! [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska serial Motyw, nowa rola

Małgorzata Kożuchowska serial Motyw, nowa rola

TVN kręci nowy serial Motyw. Małgorzata Kożuchowska przejdzie wielką metamorfozę. Gwiazda, która na potrzeby ról zmienia się jak kameleon, tym razem wcieli się w główną bohaterkę w produkcji kryminalnej. Tylko nam aktorka zdradziła szczegóły.

Małgorzata Kożuchowska od lat plasuje się w czołówce najpopularniejszych aktorek serialowych. Gwiazda stworzyła kilka uwielbianych przez widzów kreacji aktorskich – Hanka Mostowiak, Natalia Boska czy Monika Borecka to tylko kilka postaci, którym 48-letnia aktorka nadała niesamowitej charyzmy.

Już wkrótce Kożuchowska w nowym serialu TVN-u Motyw wcieli się w postać, jakiej dotychczas jeszcze nie grała. Aktorka zagra bowiem w produkcji kryminalnej, w której promowane będzie miasto Gdańsk. Czy angaż do nowego potencjalnego hitu stacji sprawił, że Małgorzata przeszła sporą metamorfozę, którą możemy od jakiegoś czasu podziwiać również na salonach?

Ja tego jakoś tak dokładnie nie planuję. Też mamy taki zawód, że trochę zależymy od tych propozycji, które do nas spływają, aczkolwiek staramy się wysyłać jakieś sygnały, które będą mówiły o naszych tęsknotach czy zapędach – wyznała Kożuchowska w rozmowie z naszą reporterką.

Aktorka nie rzuca słów na wiatr i idzie za ciosem. Już niebawem, zobaczymy Małgorzatę w zupełnie nowej odsłonie:

Rzeczywiście jest w przygotowaniach nowy serial. Będzie miał swoją premierę i emisję w TVN-ie i będzie to serial kryminalny. Ja już dawno nie grałam w serialu kryminalnym i moja postać będzie jak większość postaci w tym serialu – dość dwuznaczna.

Jesteście ciekawi jak wypadnie?

Jakie wykształcenie ma Małgorzata Kożuchowska?

Kożuchowska jest dyplomowaną aktorką. W 1994 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, następnie należała do zespołu warszawskiego Teatru Dramatycznego, a od 2005 Teatru Narodowego. Zagrała w wielu kinowych i telewizyjnych hitach, takich jak: Killer, Młode wilki, Superprodukcja czy Listy do M.2. Przełomem dla jej kariery okazała się rola Hanki Mostowiak w M jak miłość, czyli serialu, w którym grała przez 11 lat.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska to bogini seksu! Jej odważna kreacja była sensacją wieczoru!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska przyłapana NAGO na zakupach! Ktoś wszedł za nią do przymierzalni!

Zobacz: Tak Małgorzata Kożuchowska wyglądała zanim została wielką gwiazdą! Jej stare zdjęcie to hit Instagrama!


Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy na premierze samochodu

Małgorzata Kożuchowska - gwiazdy na premierze samochodu

Małgorzata Kożuchowska z seksownym rozcięciem

Małgorzata Kożuchowska z seksownym rozcięciem

Małgorzata Kożuchowska - Forbes Women 2019

Małgorzata Kożuchowska - Forbes Women 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×