Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w konflikcie z TVP? Sprawdziliśmy u źródła

Po tym jak przez portale plotkarskie i prasę brukową przetoczyły się doniesienia o tym, że jedna z największych polskich gwiazd Małgorzata Kożuchowska jest skonfliktowana z Telewizją Polską postanowiliśmy sprawdzić to u źródła. Pojawiły się bowiem doniesienia, że TVP ma żal do gwiazdy, że ze względu na ciążę przesunęła zdjęcia do hitowego serialu TVP “Rodzinka.pl” jednocześnie grając w reklamach i w serialu TVN “Prawo Agaty”.

A jaka jest prawda? Zapytaliśmy o to rzecznika prasowego TVP Jacka Rakowieckiego.

Te doniesienia nie mają nic wspólnego z prawdą. Pozostajemy w stałym kontakcie zawodowym z panią Małgorzatą Kożuchowską i te stosunki są wzorowe. Nie ma również mowy o żadnych pretensjach w stosunku do gwiazdy serialu “Rodzinka.pl” ze strony stacji. Niepoważne są też doniesienia, jakoby pani Małgorzata Kożuchowska miała w kolejnym sezonie spędzić jedynie kilka dni zdjęciowych na planie. To niemożliwe, gdyż jest jedną z głównych postaci serialu. Poza wszystkim, nie pozwoliłyby na to wymogi licencyjne serialu “Rodzinka.pl”. – powiedział jastrzabpost.pl Jacek Rakowiecki.

Nagranie takiego serialu jak “Rodzinka.pl” trwa kilka miesięcy. To codzienne zdjęcia od rana do wieczora, w których biorą udział wszyscy główni bohaterowie. Dlatego Małgorzata Kożuchowska jako Natalia Boska musi być wtedy na planie.I na pewno na dłużej niż tylko kilka dni.

Z naszych informacji wynika, że zdjęcia do kolejnej serii rozpoczną się na początku przyszłego roku, a hitowy serial na pewno pojawi się na antenie TVP2 już w wiosennej ramówce.


×