Małgorzata Kożuchowska chroni syna przed show-biznesem. Jest tak zawzięta, że usłyszała od niego trudne pytanie. Szybko zorientował się, że coś jest nie tak

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska trzyma syna z dala od show-biznesu. 8-latek zadał jej w związku z tym mocne pytanie. Jego treść ujawniła przed kamerami.

Małgorzata Kożuchowska znajduje się w ścisłej czołówce polskich aktorów. Debiutowała w 1994 roku w filmie Oczy niebieskie. Rozgłos przyniosły jej następujące produkcje: Kiler, Kiler-ów 2-óch, M jak miłość, Zróbmy sobie wnuka. 51-latka nie zwalnia tempa i raz po raz przyjmuje kolejne role. Pracę łączy z macierzyństwem. W 2014 roku na świat przyszedł jej jedyny syn, Jan Franciszek, którego ojcem jest Bartłomiej Wróblewski.

Gwiazda zawsze podkreśla to, że opieka nad dzieckiem jest dla niej najważniejsza.

Jestem mamą ośmiolatka i sprawia mi to bardzo dużą radość, przyjemność i daje mi mnóstwo satysfakcji. Bycie z nim i patrzenie, jak się rozwija, jak się zmienia, jak dorasta […] staram się dokonywać tych wyborów tak, żeby mama była obecna w domu – mówiła w Plejadzie.

Idolka widzów należy przy tym do tej części gwiazd, które chronią dzieci przed nadmierną obecność w mediach. Jeśli już decyduje się wrzucić zdjęcia syna w social media (co i tak robi bardzo rzadko – przyp. red. Jastrząb Post), nigdy nie pokazuje na nich jego twarzy. Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Małgorzatą i zadać jej kilka pytań dotyczących Jana.

Małgorzata Kożuchowska o obecności syna w show-biznesie

Nasza rozmówczyni przyznała, że jej syn na razie nie ma nawet chęci na to, aby pojawić się z mamą na czerwonym dywanie.

On na razie nie ma takich zapędów.

Rezolutny synek Małgorzaty jakiś czas temu zapytał swojej mamy o to, dlaczego zawsze zamieszcza ona w sieci zdjęcia, na których widać go od strony pleców. 8-latek szybko zorientował się, że coś tu nie gra. Gwiazda cierpliwie i dokładnie wytłumaczyła mu, z czego to wynika:

Raz mnie tylko zapytał, dlaczego na zdjęciach jest tyłem. Ale ja mu to wytłumaczyłam, dlaczego jest tyłem i on to zrozumiał. Poza tym, jest w takim wieku, że generalnie zrobienie mu zdjęcia nie jest najprostszą sprawą.

Co myślicie o takim podejściu?


Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem w Operze Narodowej

Małgorzata Kożuchowska z synem w Operze Narodowej

Małgorzata Kożuchowska z synem

Małgorzata Kożuchowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×