Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Tylko u nas! Małgorzata Kożuchowska zmienia management! Zatrudniła agencję Anny Lewandowskiej!


To duża zmiana w karierze aktorki

Małgorzata Kożuchowska pracuje z agencją Anny Lewandowskiej Stor9

 

Małgorzata Kożuchowska w ostatnich miesiącach przeszła prawdziwą metamorfozę. Fani znają ją jako wybitną aktorkę, z nienagannym stylem i manierami, która swoim talentem i wdziękiem uświetnia życie polskiego show-biznesu od wielu lat. Po przyjęciu roli u Patryka Vegi Kożuchowska zaczęła jednak wprowadzać wyraźne zmiany w swoim życiu zawodowym. Okazuje się, że nie chodzi tylko o jej stylizacje, które stały się dużo bardziej drapieżne i seksowne. Kożuchowska postanowiła też zmienić reprezentującą ją agencję!

Przez 9 lat pracowała z Gabi Piekarniak właścicielką Backstage PR, która reprezentuje takie gwiazdy jak Weronika Rosati, Kasia Warnke, Marieta Żukowska, Gabriela Muskała. Ich współpraca przebiegała bardzo owocnie i w przyjacielskiej atmosferze. Piekarniak odpowiedzialna była za takie kontrakty gwiazdy jak te z Avon, Orange, Aviva, Tous, Aryton czy Ochnik.

Teraz Małgorzata Kożuchowska wraz z nowym otwarciem w karierze aktorskiej podjęła współpracę z równie mocnym graczem na rynku, działającym nie tylko w Polsce, ale również na rynku międzynarodowym.

Rozpoczęła współpracę z firmą Stor9, która nakeży do  Anny Lewandowskiej Roberta Lewandowskiego. Firma jest odpowiedzialna za obsługę kontraktów reklamowych i działań komunikacyjnych. Nie trzeba śledzić mediów na bieżąco by wiedzieć, że oboje dostają najlepsze kontrakty na rynku, a marki się o nich biją. To właśnie zasługa Stor9, które, jak dowiedział się Jastrząb Post, zostało oficjalnym przedstawicielem Kożuchowskiej.

Nie ma wątpliwości, że aktorka będzie zadowolona ze współpracy. Jej kariera wciąż się rozwija, nazwisko znaczy z każdym rokiem coraz więcej – kto wie, może wywędruje na zagraniczny rynek, tak jak Joanna Kulig?

Trzymamy kciuki!

Małgorzata Kożuchowska w ponętnej kreacji jak milion dolarów na świątecznej gali! Zakasowała wszystkie diwy!

Małgorzata Kożuchowska z makijażem w stylu Kylie Jenner! Efekt powala!

Sensacyjna metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej! W takiej fryzurze nie widzieliśmy jej od LAT!Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?

×