Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina...

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska,...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!
Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!
Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy...

Dziś wtorek, 26.03.2019

Małgorzata Kożuchowska o rozstaniu z byłą menadżerką. Jak ocenia pierwsze efekty współpracy z agencją Anny Lewandowskiej? [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska agencja prMałgorzata Kożuchowska o nowej agencji pr

Małgorzata Kożuchowska i Gabriela Piekarniak zakończyły współpracę. Aktorka opowiedziała o powodach rozstania i zdradziła, jak współpracuje się jej z agencją pr obsługującą m.in. Annę Lewandowską. Zobacz wywiad wideo.

Kto jest menadżerem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska od lat plasuje się w czołówce najbardziej lubianych i najlepiej zarabiających gwiazd polskiego show-biznesu. Sporą zasługę we wniesieniu jej na szczyty sławy ma Gabriela Piekarniak, agentka, z którą aktorka łączyła siły przez prawie dekadę. To ona stoi za ostatnimi, szeroko komentowanymi sukcesami gwiazdy. Pomimo prywatnych zażyłości, z obu stron zapadła decyzja o zakończeniu współpracy. Dlaczego?

Mówi się w naszym środowisku, że co 7 lat powinno się zmienić teatr i jest coś w tym. Czasami jest tak, że pomimo tego, że wspaniale nam się z Gabrielą Piekarniak, która wcześniej była moją menedżerką, pracowało i przyjaźnimy się i bardzo się lubimy, czasami jest tak, że trzeba wejść do nowej wody, nowej energii i ja też jestem taka, że potrzebuję nowych wyzwań – wyznała Kożuchowska przed naszą kamerą.

Kożuchowska zdecydowała się dołączyć do agencji pr, która dba m.in. o wizerunek Anny Lewandowskiej. Małgorzata w rozmowie z naszą reporterką zaznaczyła, że na ten moment jest bardzo zadowolona ze wspólnych działań:

Bardzo z optymizmem patrzę w przyszłość, ponieważ już zaczęliśmy pracować i widzę, że super się ta współpraca układa. Wiąże z nią wielkie nadzieje.

Myślicie, że ta zmiana wyjdzie jej na plus?

Małgorzata Kożuchowska w drapieżnej mini! Jej seksowna kreacja była największą sensacją na premierze „Plag Breslau”!

Zwykły garnitur? Nie w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej! Nawet z białego kompletu zrobiła modową petardę!

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej stracił wielką życiową szansę na światową karierę! Wybrał życie w cieniu słynnej żony!Czy Małgorzata Kożuchowska jest dobrą ambasadorką Avivy?

×