Szukaj

Małgorzata Kożuchowska o rozstaniu z byłą menadżerką. Jak ocenia pierwsze efekty współpracy z agencją Anny Lewandowskiej? [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska agencja pr

Małgorzata Kożuchowska o nowej agencji pr

Małgorzata Kożuchowska i Gabriela Piekarniak zakończyły współpracę. Aktorka opowiedziała o powodach rozstania i zdradziła, jak współpracuje się jej z agencją pr obsługującą m.in. Annę Lewandowską. Zobacz wywiad wideo.

Kto jest menadżerem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska od lat plasuje się w czołówce najbardziej lubianych i najlepiej zarabiających gwiazd polskiego show-biznesu. Sporą zasługę we wniesieniu jej na szczyty sławy ma Gabriela Piekarniak, agentka, z którą aktorka łączyła siły przez prawie dekadę. To ona stoi za ostatnimi, szeroko komentowanymi sukcesami gwiazdy. Pomimo prywatnych zażyłości, z obu stron zapadła decyzja o zakończeniu współpracy. Dlaczego?

Mówi się w naszym środowisku, że co 7 lat powinno się zmienić teatr i jest coś w tym. Czasami jest tak, że pomimo tego, że wspaniale nam się z Gabrielą Piekarniak, która wcześniej była moją menedżerką, pracowało i przyjaźnimy się i bardzo się lubimy, czasami jest tak, że trzeba wejść do nowej wody, nowej energii i ja też jestem taka, że potrzebuję nowych wyzwań – wyznała Kożuchowska przed naszą kamerą.

Kożuchowska zdecydowała się dołączyć do agencji pr, która dba m.in. o wizerunek Anny Lewandowskiej. Małgorzata w rozmowie z naszą reporterką zaznaczyła, że na ten moment jest bardzo zadowolona ze wspólnych działań:

Bardzo z optymizmem patrzę w przyszłość, ponieważ już zaczęliśmy pracować i widzę, że super się ta współpraca układa. Wiąże z nią wielkie nadzieje.

Myślicie, że ta zmiana wyjdzie jej na plus?

Małgorzata Kożuchowska w drapieżnej mini! Jej seksowna kreacja była największą sensacją na premierze „Plag Breslau”!

Zwykły garnitur? Nie w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej! Nawet z białego kompletu zrobiła modową petardę!

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej stracił wielką życiową szansę na światową karierę! Wybrał życie w cieniu słynnej żony!


Czy Małgorzata Kożuchowska jest dobrą ambasadorką Avivy?

×