Szukaj

Małgorzata Foremniak jest zakochana? Gwiazda dawno nie powiedziała aż tyle o swoim życiu prywatnym [WIDEO]

Małgorzata Foremniak o miłości i związku

Małgorzata Foremniak o miłości i związku

Małgorzata Foremniak w pięknych słowach opowiedziała reporterce Jastrząb Post o tym, jak rozumie miłość i czy bycie w związku jest według niej ważne. Czy aktorka jest teraz zakochana?

Małgorzata Foremniak opowiedziała naszej reporterce, z charakterystycznym dla siebie urokiem, o relacjach damsko-męskich. Zwierzyła się, jak ważne jest dla niej bycie w związku, ale także powiedziała, że umiejętność bycia samemu ma wielkie znaczenie. Czy obecnie jest zakochana?

Małgorzata Foremniak o związku i miłości

Małgorzata Foremniak od jakiegoś czasu prowadzi życie singla. Nie oznacza to, że wyklucza wejście w jakąś głębszą relację. Na temat związków ma swoje zdanie i bardzo pięknie je definiuje. Wie także, że umiejętność bycia szczęśliwym samemu jest równie ważna. Powiedziała, jak rozumie miłość i czy jest ona człowiekowi potrzebna do życia.

Ta druga połówka doświetla nas, nie rozświetla. Moc idzie od nas, od środka. Absolutnie bycie w szczęśliwym związku jest naprawdę bardzo ważne. Bycie samemu jest równie ważne, jest nawet potrzebne, bo często jest tak, że kobieta ma taką tendencję, żeby dawać siebie innym: rodzinie, dzieciom, partnerom. Jest to taka naturalna potrzeba – dawanie siebie, opiekowania się.

Małgorzata Foremniak – Jak poślubić milionera?

Małgorzata Foremniak

Aktorka uważa, że miłość jest bardzo istotna w życiu:

Natomiast trzeba coś zrobić dla siebie. Bycie samemu przez jakiś czas jest bardzo potrzebne, ale do czasu. Absolutnie myślę, że bycie w związku daje taką prawdziwą moc oraz siłę spełniania siebie i realizowania. Miłość scala, miłość buduje, koloryzuje. Miłość przez to dużo M jest chyba naszym podstawowym pokarmem.

Jak aktorka spędzi Walentynki i czy jest teraz zakochana?

Walentynki spędzę z przyjaciółką, z kimś trzeba fajnie spędzić ten czas. U mnie w życiu prywatnym jeszcze się nie zmieniło.

Mamy nadzieję, że następne Walentynki Małgorzata spędzi u boku jakiegoś przystojniaka. Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2005

Małgorzata Foremniak - TeleKamery 2005

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×