Szukaj

Małgorzata Foremniak ujawnia kulisy swojego imponującego wyglądu. To nie tylko zasługa diety [WIDEO]

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak może pochwalić się idealnym wyglądem. 53-letnia aktorka zdradziła, czemu zawdzięcza swoją smukłą sylwetkę. Czy to zasługa diety?

Małgorzata Foremniak od lat uchodzi za synonim klasy, elegancji i dobrego gustu. Styl gwiazdy jest inspiracją dla wielu Polek, które bacznie analizują to, w czym pojawia się na publicznych wydarzeniach. Aktorka może pochwalić się smukłą sylwetką, lepszą niż niejedna 20-latka. W zasadzie ciężko uwierzyć, że niedawno skończyła 53 lata.

Małgorzata Foremniak: dieta i makijaż. Jak dba o wygląd?

W czym tkwi sekret idealnego wyglądu Foremniak? Jedną z tajemnic aktorki jest makijaż. Profesjonalnie wykonany potrafi zdziałać cuda i podkreślić w kobiecie to, co najlepsze.

Kobieta w obecnych czasach naprawdę ma dużo narzędzi, żeby tę młodość zachować, przede wszystkim w makijażu. Makijażem bardzo dużo można w tej urodzie poprawić, albo ją uwypuklić. Natomiast najważniejsze jest samopoczucie. Dlatego, że w urodzie najważniejsze jest światło, które bije od kobiety. Nie trzeba być urodziwym w kanonach, ale jeżeli w środku jest się jasnym człowiekiem, świadomą siebie i dowartościowaną kobietą to naprawdę jest się pięknym człowiekiem i chyba najważniejsze jest wnętrze. I poczucie humoru.

Czy aktorka podąża za trendami i korzysta z diety?

Wszędzie potrzebna jest równowaga i balans. Bardzo dużo jest bodźców z zewnątrz i szybko ulegamy tendencją, naciskom. Najważniejsze jest żeby odnaleźć sposób na bycie prawdziwym sobą. Cała reszta jest nam potrzebna po to, żeby coś w sobie zmieniać, coś nowego odkrywać w sobie, coś zobaczyć i doświadczyć. Człowiek jest szczęśliwy, kiedy JEST w środku. Bo myślę, że żyjemy na zewnątrz, a nie w środku nas samych. I chyba warto odwrócić ten kierunek.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Foremniak - premiera Jak poślubić milionera

Małgorzata Foremniak - premiera Jak poślubić milionera

Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Małgorzata Foremniak - Mam Talent

Małgorzata Foremniak - Kryształowe Zwierciadła 2019

Małgorzata Foremniak - Kryształowe Zwierciadła 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×