Szukaj

Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

Zdjęcie (1) Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

[1/7] Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz szaleją w bikini i są jak wino

Zdjęcie (2) Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

[2/7] Majka Jeżowska pokazała zdjęcie w bikini

Zdjęcie (3) Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

[3/7] Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz szaleją w bikini i są jak wino

Zdjęcie (4) Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

[4/7] Majka Jeżowska pręży się w bikini na Wyspach Kanaryjskich

Zdjęcie (5) Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

[5/7] Majka Jeżowska kusi biustem w Chorwacji

Zdjęcie (6) Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

[6/7] Majka Jeżowska – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Zdjęcie (7) Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

[7/7] Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    To obrzydliwe określenie oznacza po po prostu Babcia, którą chciałbym pieprzyć

  • Gość pisze:

    Zawsze była i jest Damą. Tak trzymać Pani Majko🌹

  • Dzasta Dz. pisze:

    Gilf czy milf 😆trzeba oddac Pani Jezowskiej upływające lata nie robią na niej żadnego wrażenia lecz ona robi piorunujące wrażenie, prawda??? Zazdro Pani Majko takie szczere, takie pozytywne , o ile w PL takie isnieje 😅

×