Ten romans to bzudra! Majka Jeżowska ucina plotki zanim będzie za późno. „Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF”

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska jest bardzo atrakcyjną kobietą. Nic dziwnego, że jest obiektem pożądania dla wielu młodych mężczyzn. Opowiedziała Jastrząb Post, jakie wiadomości dostaje i kto chce ją wrobić w romans. Gwiazda jest oburzona kreatywnością współczesnej młodzieży.

Majka Jeżowska za miesiąc skończy 61 lat. Ciężko w to uwierzyć, bo wciąż wygląda młodo, a już na pewno młodziej niż wskazuje jej metryka. Artystka może pochwalić się świetną sylwetką. Wystarczy przypomnieć jej zdjęcia w bikini, które w tempie błyskawicy obiegły media i wylądowały na czołówkach portali plotkarskich. Spore grono znacznie młodszych kobiet może pozazdrościć jej wyglądu.

Mimo imponującej urody Majka o wiele większym zainteresowaniem cieszy się wśród obcokrajowców. Zauważyła, że spore grono mężczyzn w Polsce uważa dojrzałe kobiety za mniej atrakcyjne. Czy słusznie?

Wszystkie moje koleżanki w moim przedziale wiekowym uważają, że jesteśmy nieatrakcyjne dla Polaków. I największe szanse mamy u obcokrajowców. I trochę tak jest, że jesteśmy bardziej doceniane przez facetów, którzy nie są zepsuci takim myśleniem, że kobieta to jest od tego, od tego itd. – powiedziała Jastrząb Post.

Majka Jeżowska wrobiona w romans. Gwiazda dementuje plotki

Jeżowska, korzystając z okazji, zdementowała plotki o romansach, jakie mają rozpowszechniać młodsi mężczyźni. Gwiazda uważa, że w branży krążą wyssane z palca historie na temat jej rzekomych romansów. Autorka hitu Wszystkie dzieci nasze są nie pojmuje, dlaczego ktoś tak bardzo chce przypisać sobie miłosne przygody akurat z nią. Podejrzewa, że wpływ może mieć jej twórczość familijna, na której dorastało wielu chłopców:

Natomiast mnie zastanawia, bo już słyszę to nie po raz pierwszy, że kilku panów sporo młodszych ma taką modę, że opowiadają, że mieli ze mną przygodę. Co jest nieprawdą. I zastanawiam się, z czego to wynika. Czy wychowali się na moich piosenkach i są moimi fanami od dziecka? Czy to jest jakaś moda, żeby mieć przygodę z Majką Jeżowską?

Majka trzyma się świetnie i może przebierać w ofertach od kandydatów na kochanka czy partnera. W rozmowie z Jastrząb Post pochwaliła się, że pod jej zdjęciami na Instagramie czasami pojawiają się komentarze o zabarwieniu erotycznym. Co ciekawe, publikują je często młodzi mężczyźni, którzy dopiero co odebrali dowód osobisty. Jeden z nich ostatnio napisał, że Jeżowska to „niezły GILF”. Majka od razu sprawdziła w Google, co to za skrót i nieźle się zaskoczyła:

Wygooglowałam sobie niedawno, co to znaczy MILF, i co to znaczy GILF, i to jest określenie sexy mamy, albo sexy babcia. I ostatnio ktoś na Instagramie napisał pod jakimś moim ładnym zdjęciem hmm…niezły GILF. Myślę sobie, co to jest? Wygooglowałam i to jest sexy babcia.

Trzeba przyznać, że internauci mają niezłą fantazję.


Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz szaleją w bikini i są jak wino

Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz szaleją w bikini i są jak wino

Majka Jeżowska pokazała zdjęcie w bikini

Majka Jeżowska pokazała zdjęcie w bikini

Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz szaleją w bikini i są jak wino

Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz szaleją w bikini i są jak wino

Komentarze

  • Gość pisze:

    To obrzydliwe określenie oznacza po po prostu Babcia, którą chciałbym pieprzyć

  • Gość pisze:

    Zawsze była i jest Damą. Tak trzymać Pani Majko🌹

  • Dzasta Dz. pisze:

    Gilf czy milf 😆trzeba oddac Pani Jezowskiej upływające lata nie robią na niej żadnego wrażenia lecz ona robi piorunujące wrażenie, prawda??? Zazdro Pani Majko takie szczere, takie pozytywne , o ile w PL takie isnieje 😅

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×