Szukaj

Jacy mężczyźni kręcą Majkę Jeżowską, a jacy odrzucają od siebie już na starcie? “Tyle lat minęło, a oni dalej są!” [WIDEO]

Majka Jeżowska o mężczyznach

Majka Jeżowska o mężczyznach

Majka Jeżowska nigdy nie mówiła o swoich fantazjach tak wiele jak w ostatnim czasie. Wokalistka, która coraz częściej bywa na imprezach branżowych, chętnie udziela wywiadów i nie boi się żadnego tematu. Nam udało się z nią porozmawiać o mężczyznach.

Majka Jeżowska była ostatnio jurorem w konkursie na Mistera Polski 2018. Piosenkarka z uwagą śledziła półnagich mężczyzn przebierających się za strażaków, tańczących walca i fikających koziołki. Artystka przyznała, że uwielbia patrzeć na zadbanych mężczyzn i jest zwolenniczką wyrzeźbionych klat:

Lubię takie konkursy. To jest estetyczne, ja jestem estetką. Lubię patrzeć na pięknych mężczyzn. Chyba lepiej patrzeć na pięknie wyrzeźbioną sylwetkę, niż na typowego pana zapuszczonego, w klapkach, z piwnym mięśniem.

Artystka jest zażenowana faktem, że choć jest tak wiele programów pomagających mężczyznom przechodzić metamorfozy, żyjąc w dobie internetu, zaniedbanych panów jest w naszym kraju tak wielu:

Tyle lat minęło, a oni dalej są! I są odporni na trendy, na krytykę, na różne programy, które pokazują jak się ubierać, jak zmieniać styl.

Ciężko się z Majką nie zgodzić. Już za kilka miesięcy na ulice znów wyjdą panowie w japonkach ze skarpetami na stopach…

Ma 58 lat i ciało jak najseksowniejsze WAGs! Majka Jeżowska pokazała się w bikini, a fani oniemieli z wrażenia

Gwiazdy na pokazie Evy Minge: Paula Tumala, Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Alicja Ruchała

Śliczna siostra Andrzeja Piasecznego wzięła ślub w Toskanii! Suknię stworzyła dla niej słynna stylistka. Mamy zdjęcia!


Lubisz Majkę Jeżowską?

×