Szukaj

Najpierw w X-Factor, a teraz na Eurowizji. Tylko dla nas Maja Sablewska oceniła występ Michała Szpaka: „Muszę powiedzieć, że to nie było…”

Maja Sablewska o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Maja Sablewska o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Maja Sablewska o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Trwa rywalizacja o pierwsze miejsce podczas 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. W stawce pozostali reprezentanci 26 krajów, w tym Polski, która bez problemu awansowała wczoraj do sobotniego koncertu. Występ Michała Szpaka szeroko komentowany był na całym świecie. Polak zebrał prawie same pozytywne opinie.

Zobacz: Zaskakujące komentarze zza granicy na temat występu Michała Szpaka. Kilka komplementów i jedno niefortunne porównanie

O zrecenzowanie wczorajszej prezentacji Polski pokusiła się także Maja Sablewska – specjalistka od wizerunku scenicznego i mody. Gwiazda TVN poznała Michała Szpaka 5 lat temu w programie X Factor, w którym oceniała go jako jurorka. Po zakończeniu show, w mediach pojawiły się plotki, że wokalista zwiąże się z Mają zawodowo. Ostatecznie Sablewska nigdy nie została jego managerem. Mimo wszystko, wciąż wspiera karierę Michała.

Jak podobał się jej jego wczorajszy występ?

Właśnie obejrzałam występ Michała na waszym portalu i muszę powiedzieć że to nie było złe. Naprawdę dobry poziom. Jego największą siłą jest to, że on jest po prostu prawdziwy. Umie pokazać emocje na scenie, umie śpiewać – jest sobą. A w dzisiejszym świecie dla artysty to największy komplement. Podoba mi się też to, że mocno stonował swój wizerunek sceniczny. Zostawił charakterystyczne elementy, ale nie wygląda już na scenie jak papuga, tylko jak artysta. Oryginalny, który ma swój styl, wie o co mu chodzi i co chce przekazać słuchaczom. To jego duży atut – Powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Wiele dobrych stron prezentacji Szpaka zauważyli także widzowie z całego świata. Dzięki ogromnej ilości głosów sms, już za 2 dni Polska może po raz pierwszy wygrać Eurowizję. Będziecie wspierać Michała podobnie jak Maja?

Zobacz też: Polska na Eurowizji 2016: Tak wystąpił Michał Szpak! Jego „Color Of Your Life” zebrało ogromny apluaz. Jak mu poszło? [Wideo]

Maja Sablewska ocenia Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Maja Sablewska ocenia Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Opinie o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Opinie o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×