Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Maja Sablewska o swojej relacji z Michałem Szpakiem: „Ja mam do niego dużo…” [WIDEO]Maja Sablewska oceniła wizerunek Michała Szpaka

O konflikcie Mai Sablewskiej i Michała Szpaka media plotkowały jeszcze za czasów programu X-Factor. Wszystko zaczęło się od castingu do programu, na którym Maja poprosiła Michała o zdjęcie całej biżuterii, którą miał na sobie. Po zakończeniu show mówiło się o pojednaniu gwiazd i planach wspólnej współpracy, którą rzekomo odrzucił Michał. Ile w tym prawdy? O tym wiedzą na pewno sami zainteresowani, którzy dzisiaj są w zupełnie innym miejscu swojej kariery niż siedem lat temu, gdy spotkali się na planie ówczesnego hitu TVN-u.

W rozmowie z naszą reporterką Maja oceniła obecną twórczość i wizerunek Michała, który zmienia się jak w kalejdoskopie:

Trudno nie śledzić kariery Michała. Ja nie jestem z tych osób, które mówią, że nie wchodzę na plotkarskie portale. Wchodzę, i to dość często. Kibicuję mu. Mam do Michała dużo empatii i nie wiem skąd te niesnaski, które zostały wyolbrzymione między nami. My się tak naprawdę dobrze nie znamy, ten X-Factor to też nie był program, w którym pracowaliśmy ze sobą – skwitowała Maja.

Sablewska nie ukrywa, że jest pod wrażeniem Szpaka jako artysty:

Ja widzę, że to jest artysta prawdziwy. Nie znajdę innego słowa. On jest po prostu prawdziwy. On broni siebie i to co robi tym jaki jest. A ja lubię takie osobowości, lubię takie postaci.

Cała rozmowa poniżej:

Dziwne treści na profilu Michała Szpaka! Czym tłumaczy to szaleństwo?!

Dawid Kwiatkowski skomentował obozy muzyczne Michała Szpaka: „Zobaczyłem i pomyślałem, że…” [WIDEO]

TYLKO U NAS! Już wiadomo czy Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2018! To dopiero jest zaskoczenie!

Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?Komentarzy: 12


Yo.Rec | 3 marca 2018, 03:55

Pier… o poprAwnosci tu pisze jakis h07… a gdzie on dobrze ubrany? Chyba na karnawal… a gdzie Ona ma jakis gust… jak wyglada tak ze lepiej swiatla na nia nie dawac… Nie…to shie niedzieje naprawde….


Gość | 2 marca 2018, 18:25

Ja też przełączam program. Nawet jak mam zamknięte oczy, to…nieee…no nieee.


Jj | 2 marca 2018, 17:46

Zdaniem 82% Szpak ubiera się dobrze. Wniosek jest taki że głosowały same Cioty. Strach się bać.


Araukaria | 2 marca 2018, 17:21

empatie to sie ma ,czuje się sympatię, a ty nie masz ani jednego ani drugiego, empatyczny człowiek nie stresuje młodego artysty przed tak waznym wystepem, a teraz to ty Majeczko czujesz tylko ból dxxy, mogło sie wesprzeć młodego artystę i mieć teraz przyjaciela do grobowej deski, a ty wtedy nawet poprawności i tolerancji nie pokazałaś , zwyczajnie sie wydurniłaś, a te rzesze fanów które ma Michał nigdy ci tego nie zapomną, mało tego , wszyscy nowi fani przejmują od nas antyciała na ciebie i możesz być pewna że tych uczulonych na ciebie jest coraz więcej, chyba że wreszcie kiedyś zmądrzejesz i bijąc się w piersi trzykrotnie publicznie wypowiesz ‚; „głupia byłam , głupia byłam , głupia byłam….Michaś królu mój wybacz”…..


Gość | 2 marca 2018, 14:14

A dla mnie zachowanie p.Szpaka jest sztuczne ma nieznosna maniere pokazująca zniewiescialosc ,stroje tandetne brak klasy i gustu natomiast śpiew w miarę,z zamkniętymi oczami jestem w stanie znieść obecność Pana Michała z reguly jednak przelaczam program


Gość | 2 marca 2018, 10:08

zachwyt ze lepszy od Niemena i Freddiego jest przesadzony on tylko spiewa a nie tworzy. natomiast w spiewaniu tworzeniu wizerunku jest dobry w przeciwienstwie do pani sablewskiej ktora nie prezentuje soba nic. i zastanawia mnie , w dobie „me too” kto ja promuje i dlaczego?


Gość | 2 marca 2018, 10:01

Michał Szpak to artysta jego muza to poezja ba gdy tylko usłyszałam Dziwny ten świat w jego wykonaniu wiedziałam że to wschodząca gwiazda.Byłam fanką Niemena i Frediego M. teraz uwielbiam Michała a jestem od kilku lat na emeryturze a jednak fani Michała to duży przedział wiekowy????


Gośćalina | 2 marca 2018, 09:47

Michał jest poprostu cudowny prawdziwy szczery o wysokim poziomie kulturalnym z dystansem do siebie ma wielki talent i głos. Jestem przekonana że nikt i nic go nie złamie. Utwór Niemena zaśpiewał dużo lepiej od Autora-jurorom szczęki opadły- to było wyraźnie widać


Monia | 2 marca 2018, 09:07

Michał jest cudowny
Uwielbiam go !!!!!!!!!!!!!


K.U.B.A | 2 marca 2018, 08:49

Na x-factor Michał zaśpiewał chyba lepiej od Niemena


Gość | 2 marca 2018, 05:35

Upodobniła się do niego


Gość | 1 marca 2018, 23:33

hahahahahahah


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×