Szukaj

Maja Sablewska opowiedziała o swoich relacjach z Edytą Górniak i Mariną. Powiało chłodem [WIDEO]

Maja Sablewska, relacja z Edytą Górniak i Mariną

Maja Sablewska, relacja z Edytą Górniak i Mariną

Maja Sablewska opowiedziała nam o relacjach ze swoimi byłymi podopiecznymi. Czy śledzi kariery gwiazd, z którymi pracowała? Jak dzisiaj wygląda jej kontakt z Mariną i Edytą Górniak?

Maja Sablewska swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od dbania o kariery muzyczne gwiazd polskiej estrady. Jako menadżerka muzyczna współpracowała m.in z Dorotą Rabczewską, Edytą Górniak i Mariną. W przeszłości miała również świetny kontakt z Alicją Janosz i Natalią Kukulską, u których pomieszkiwała zanim starała się jedną z najpoważniejszych postaci w branży rozrywkowej.

Od kilku lat Maja podąża zupełnie inną drogą – spełnia się jako stylistka. Czy jeszcze śledzi kariery swoich byłych podopiecznych?

Trudno nie śledzić, jeśli wszędzie te newsy się wylewają wręcz, a nie jestem z takich osób, które mówią, że nie śledzą plotkarskich portali. Oczywiście śledzę, ten internet jest u mnie dość intensywny w domu. Śledzę, szczerze mówiąc. Kibicuję każdej dziewczynie, bo do każdej mam jakiś sentyment. Jedna dała mi bardziej w kość, druga mniej, z trzecią współpracę wspominam fantastycznie, ale mówiąc krótko, ja wszystkim życzę dobrze. Bez względu na to, co było, jest tu i teraz, mamy każda swoje życie, to jedyne co mnie interesuje, to szczęście moich podopiecznych – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Jak wygląda kontakt Majki z jej byłymi gwiazdami?

Mamy taki bardzo delikatny kontakt. Jak czasami gdzieś się widzimy z Dodą, czy z Mariną, ale nie mamy kontaktu koleżeńskiego. Nie mamy na to czasu i pewnie chęci, więc jest jak jest.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Maja Sablewska i Victoria Beckham spotkały się na salonach! Gwiazda TVN-u zakasowała Posh Spice swoją stylizacją!

Zobacz: Polska Angelina przeszła metamorfozę! Maja Sablewska zmieniła wyzywającą celebrytkę w prawdziwą damę dworu! [WIDEO]

Zobacz: Spektakularna wpadka Mai Sablewskiej! Paparazzi podziwiali jej bielizne w całej okazałości!


Maja Sablewska o występie Edyty Górniak na Eurowizji 2016

Maja Sablewska o występie Edyty Górniak na Eurowizji 2016

Które miejsce Edyta Górniak zajęła na Eurowizji 2016? 3.

Które miejsce Edyta Górniak zajęła na Eurowizji 2016? 3.

Czy Maja Sablewska i Edyta Górniak mają kontakt?

Czy Maja Sablewska i Edyta Górniak mają kontakt?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×