Maja Sablewska odsłania kulisy pojednania z Michałem Szpakiem. Dawno nie była tak wzruszona

Maja Sablewska, Michał Szpak

Maja Sablewska, Michał Szpak

Maja Sablewska i Michał Szpak po latach zakończyli konflikt, o którym huczało w mediach. Stylistka zdradziła kulisy głośnego pojednania z wokalistą. Skrytykowała przy okazji TVP, które wyeliminowało artystę z obsady The Voice of Poland.

Michał Szpak i Maja Sablewska poznali się 10 lat temu w programie X-Factor. On był uczestnikiem, który marzył o wielkiej sławie, ona zasiadającą w jury ekspertką, decydującą o losach wokalistów amatorów. Ich pierwsze spotkanie zaczęło się od nieprzyjemnej rozmowy. Maja poprosiła Michała, by zdjął biżuterię, która była elementem jego scenicznej stylizacji.

Po zakończeniu programu Sablewska zaproponowała Szpakowi opiekę menadżerską, ale ten jej odmówił. W mediach spekulowano na temat konfliktu między gwiazdami. Sugerowano, że Maja i Michał nie przepadają za sobą. Wszystko zmieniło się na początku roku, gdy stylistka zaprosiła wokalistę do szczerej rozmowy (do odsłuchania poniżej).

Michał otworzył się przed Mają jak nigdy. Wrócił wspomnieniami nie tylko do czasów talent show, które wyniosło go na wyżyny, ale też opowiedział o trudnym czasie, jakiemu musiał stawić czoła po śmierci matki. Poruszający wywiad w błyskawicznym tempie doczekał się przedruków w mediach.

Maja Sablewska o pojednaniu z Michałem Szpakiem

Rozmowa Sablewskiej ze Szpakiem dla wielu była formą pojednania. Sama zainteresowana w rozmowie z Jastrząb Post zapewnia, że nigdy nie miała z Michałem konfliktu, a wszystkie przypisywane im kryzysy zostały wyssane z palca i wykreowane przez media.

Moim wielkim marzeniem było to, żeby porozmawiać z Michałem Szpakiem i gdzieś tam przełamać te nasze lody, które od dłuższego czasu nie były przełamane tak oficjalnie, bo prywatnie między nami zawsze było dobrze, ale jego fani i media inaczej na to reagowały. Była okazja, zaprosiłam go do podcastu i szczerze mówiąc, to była jedna z piękniejszych i bardziej inspirujących rozmów, które przeprowadziłam.

Sablewska jest przekonana, że wyeliminowanie Michała z obsady The Voice of Poland jest fatalnym pomysłem, przez który format TVP może stracić potężne grono widzów:

Program The Voice dużo straci jeśli nie będzie tam Michała. Ale też wierzę w to, że Michał ma teraz swoją drogę, i to jest droga muzyczna. Bardzo za niego trzymam kciuki.

My także trzymamy kciuki za Michała.

Podcast Mai Sablewskiej i Michała Szpaka:


Maja Sablewska i Michał Szpak

Maja Sablewska i Michał Szpak

Maja Sablewska przeprowadziła wywiad z Michałem Szpakiem

Maja Sablewska przeprowadziła wywiad z Michałem Szpakiem

Maja Sablewska przeprowadziła wywiad z Michałem Szpakiem

Maja Sablewska przeprowadziła wywiad z Michałem Szpakiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Sablewska powinna się pogodzić z Dodą. Obydwie panie się na wzajem potrzebują.

 • Gość pisze:

  Gdzie jest policja i prokuratura? – dlaczego gnębicie bezkarnie tę mściwą autorytarną chorą bidulę o mentalności dziecka manipulantkę nezwstydną i zakłamaną i po trupach do celu?!

 • Gość pisze:

  Nic nie piszcie o tej zakłamanej mściwej babie wykorzystującej do własnych egoistycznych celów, autorytarnej despotki, o mentalności dziecka, chorej psychicznie, bo Prokuraturę i Policję na was naśle wmyślając sobie coś tam schizofrenicznego. Ona ma wrodzone zdolności do bezwstydnego manipulowania i łżenia, po teipach do celu!!!

 • Gość pisze:

  Maja jesteś jak zegarek na mojej ręce przytul się bo czas leci

 • Gość pisze:

  Sablewska i Górniak są siebie warte. Podejrzewam, że interesowna Górniak podlizuje się do Dody, bo Doda może zostać jurorką w tym samym programie co ona. Już tłumacze wszystkim co może znaczyć instagramowe „przytulam” Edzi skierowane do Dody: „Krowo, tfu, znaczy Dorotko kochana, milusia, najsłodsza, błagam, tylko nie zrób mi obciachu na oczach milionów widzów, bo się wszyscy będą ze mnie śmiać, jak z Jusi”

 • Gość pisze:

  Sablewska to jedna z tych osób, które co jakiś czas usiłują przypomnieć się światu podpnając się pod nazwisko Szpaka, bo same niczego w życiu nie osiągneły, a jego nazwisko jest gwarancją dużej klikalności artykułów.

 • Gość pisze:

  Jasne, jasne.
  W X- Factorze wobec Szpaka zachowala sie obrzydliwie l, do tego zrobila z siebie glupka, bo Szpak powalił wszystkich na kolana, a laska, ktora tak sie nadaje na muzycznego jurora, jak na stylistę, teraz będzie sie ze Szpakiem jednać, bo Sxpak odniósł sukces, i nie jest znany z tego, ze jest znany, tylko z tego, ze jest cholernie utalentowany.
  A gdyby to nyl zwykły chlopak, też by sie z nim jednała?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×