Maja Sablewska zapowiada zmiany: „Do telewizji wracać nie będę”. Ma konkretne powody

Maja Sablewska

Maja Sablewska zniknęła ze szklanego ekranu i póki co wcale za nim nie tęskni. Gwiazda zdradziła Jastrząb Post, co u niej słychać i jakie ma plany na najbliższe miesiące. Co na to jej fani?

Maja Sablewska z show-biznesem związana jest od lat 90. Najpierw była fanką Natalii Kukulskiej, która prowadziła jej fan klub. W kolejnych latach nawiązała współpracę z dużą wytwórnią płytową, stylizowała Bartka Wronę i Alę Janosz, aż w końcu została menadżerem największych gwiazd w kraju. Odpowiadała za kariery m.in. gwiazdy hitu Dżaga i byłej wokalistki Blog 27.

Na fali popularności Maja otrzymała zaproszenie do programu X-Factor, w którym łowiła talenty. Po zakończeniu show ogłosiła zakończenie kariery menadżera i skupiła się na budowaniu wizerunku eksperta od mody. Jest w tym na tyle autentyczna, że dostała swój czas antenowy w TVN Style, a przez chwilę nawet w TVN-ie.

Maja Sablewska kończy pracę z telewizją. Dlaczego?

Przez kilka sezonów widzowie mogli oglądać Sablewskiej sposób na modę, które później przekształciło się w SOS – Sablewska od stylu. Ostatecznie projekt dobiegł końca, a Maja skupiła się na innych przedsięwzięciach. W czasie pandemii niezwykle rzadko gości na salonach. Na Instagram wrzuca głównie zdjęcia z odważnych sesji. Co poza tym u niej słychać? O to podpytała ją reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska:

Pracuję nad kilkoma modowymi projektami, ale nie tylko. Dopóki nie będę miała tego nad czym pracuję w swoich rękach, to nie będę o tym mówić, tak zadecydowałam. Ale po wakacjach będę mogła się tym z Wami podzielić.

Co z jej pracą w telewizji?

Telewizja to jest na razie moja przeszłość i do telewizji na ten moment wracać nie będę. Ale to nie jest tak, że się na telewizję obraziłam. A ponieważ pracuję teraz konkretnie nad rzeczami, nad którymi pracuję półtora roku, to szczerze mówiąc nie chcę się rozpraszać.

Żałujecie, że Maja zrobiła sobie przerwę od szklanego ekranu?


Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem

Maja Sablewska przed domem aukcyjnym

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×