Maja Sablewska jest bezkonkurencyjna! Nie boi się nawet Ady Fijał. Co ona na to? [WIDEO]

Maja Sablewska i Ada Fijał rywalizacja

Maja Sablewska i Ada Fijał rywalizacja

Ada Fijał i Maja Sablewska o wzajemnej rywalizacji

Jest młoda, piękna i przebojowa. Ada Fijał właśnie dołączyła do ekipy TVN Style i już od września poprowadzi swój nowy program dotyczący stylu, ubrań i mody. Co na to Maja Sablewska, która do tej pory nie miała wśród koleżanek konkurencji?

Ja w ogóle nie czuję konkurencji jeśli mam byś szczera. W ogóle nie mam takiego genu, jakim jest zazdrość. Ja raczej biorę pod uwagę to, że każda dziewczyna, która prowadzi swój program, mam nadzieję, że robi coś pożytecznego i z sensem nie tylko dla siebie. To jest moim zdaniem ważne. Bo im więcej tych programów będzie, tym więcej osób otrzyma pomoc. Ja nie mam w ogóle tego typu odczuć, natomiast faktycznie gdzieś tam przez media non stop słyszę, że jest jakaś konkurencja, albo ktoś mnie wygryzie. A ja od 5 lat robię swoje programy i jestem na tyle niezależna, że naprawdę mam wielki fun z tego, że mogę je robić.

A co w tym temacie ma do powiedzenia Ada Fijał?

To jest zupełnie inny program. Maja stawia w swoim programie na metamorfozy, w naszym programie pojawia się element metamorfoz na samym końcu, ale tak naprawdę jest to program o ubraniach i przerabianiu ubrań. Nie stawia na metamorfozę tylko coś zupełnie innego. Zupełnie nie stanowimy dla siebie konkurencji. To jest program o zupełnie innym charakterze. Bohaterki są szczęśliwe, uśmiechnięte, mają swoje pasje i zainteresowania. U Mai jest większy element zagubienia i poszukiwania siebie, i życiowych problemów, a tutaj mamy spełnione życiowo kobiety, które chcą się bawić modą.

Który program będziecie oglądać?

Maja Sablewska zauroczona Paryżem! Od kilku dni pręży się nago nie wychodząc z łóżka! Wiedzieliście, że ona ma taki duży biust?

Nagusieńka Maja Sablewska wita poranek w Paryżu z gorącego łóżka! Robi się zmysłowo!

Półnaga Maja Sablewska w ekstazie wynurza się z basenu! Zmysłowo wypina swoje pośladki! Jest już gotowa na miłość!


Maja Sablewska - jesienna ramówka TVN Style

Maja Sablewska - jesienna ramówka TVN Style

Ada FIjał - jesienna ramówka TVN Style

Ada FIjał - jesienna ramówka TVN Style

Maja Sablewska – TVN jesienna ramówka 2018

Maja Sablewska – TVN jesienna ramówka 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×