Maja Ostaszewska od blisko dwóch dekad tworzy nieformalny związek. Ślubu nie wzięła, bo miała ku temu ważny powód. W końcu ujawniła go przed kamerami

Maja Ostaszewska, Michał Englert

Maja Ostaszewska, Michał Englert

Maja Ostaszewska od 17 lat jest w związku z Michałem Englertem. Dlaczego nigdy nie wzięli ślubu? W rozmowie z Jastrząb Post wskazała powód. 

Maja Ostaszewska pochodzi z artystycznej rodziny. Sama zawodowo zajęła się aktorstwem. Debiutowała na deskach Teatru Dramatycznego, a z czasem zaczęła grać w filmach i serialach. Wśród jej ról można wymieć te w fabułach, takich jak: Pitbull. Nowe porządki, Body/Ciało, Teściowe, Śniegu już nigdy nie będzie, 7 uczuć, Diagnoza, Katyń, Jack Strong.

Od ponad 15 lat jest w nieformalnym związku z operatorem filmowym i scenarzystą Michałem Englertem. Para wychowuje razem syna Franciszka (15 l.) i córkę Janinę (13 l.). Dlaczego nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu? Zapytała ją o to reporterka Jastrząb Post.

Maja Ostaszewska o ślubie. Co nam powiedziała?

Nasza rozmówczyni wyznała, że ślub nigdy nie był potrzebny jej i Michałowi.

Nie było nam to jakoś nigdy potrzebne. Tzn. ja nie mówię, że tego nigdy nie zrobię, być może któregoś dnia pomyślimy tak, czemu nie. Ja z moim partnerem buduję szczęśliwy związek od 17 lat, mamy dwójkę dzieci, nastolatków i jest nam dobrze tak jak jest.

Gdy była młodsza był to przejaw jej buntu przeciwko konserwatywnemu postrzeganiu kobiet, jednak dziś zmieniła poglądy. Być może w przyszłości zorganizuje wesele.

Kiedy byłam dużo młodsza, to był to też bunt przeciwko temu, że w Polsce nie wszyscy mogą wziąć ślub i taki też bunt przeciwko temu, że postrzegało się kobietę jako kogoś, kto odniósł sukces tylko przez pryzmat tego, czy wzięła ślub i ma dzieci. Uważałam, że nie ma potrzeby, żebym ja spełniała i potwierdzała ten stereotyp, ale oczywiście, jeśli ludzie się kochają, to ślub jest czymś pięknym i nie jestem absolutnie przeciwniczką ślubów. A u nas – po prostu zawsze byliśmy zajęci wieloma innymi sprawami i nigdy nie było nam to potrzebne. Ale nie mówię, że nigdy nie wezmę tego ślubu. Może wezmę, może nie wezmę…

Gdyby zmieniła zdanie, to na jaki ślub by się zdecydowała?

Pewnie kameralny, znając mnie.

Myślicie, że Maja nas zaskoczy?


Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Maja Ostaszewska i Michał Englert

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×